19 Ekim 2018 Cuma

Parke sistre cila

Taydaş’tan, Alaşehir Belediye Başkanı Karaçoban’a Teşekkür Belgesi

taydastan-alasehir-belediye-baskani-karacobana-tesekkur-belgesi

Türkiye Harp Malülü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Manisa Şube Başkanı Malül Gazi Dz. Astsb. Kd.Bçvş Ümit Taydaş beraberindeki Gaziler Yusuf Kıyışkan, Mehmet Eriş, Engin Bakırtaş ve Şehit Kardeşi Ahmet İlter ile Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban’ı makamında ziyaret etti.
13 Aralık 2015 Pazar 13:54

 Yapılan ziyarette, Alaşehir Killik Mahallesinde bulunan İstiklal Şehitliğine yakışır şekilde düzenleme çalışmalarının yapıldığını ifade eden, Türkiye Harp Malülü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Manisa Şube Başkanı Taydaş yaptığı açıklamasında; “Killik İstiklal Şehitliğiyle alakalı çok güzel bir çalışma yaptığınızı, Killik Şehitliğini çok güzel bir şekle getirdiğinizi gördük. Bundan dolayı çok mutlu olduk. Bu amaçla Şahsım, Şehit yakınlarımız, Gazilerimiz ve Derneğimiz adına, Şahsınıza ve Alaşehir Belediyesine çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

 

Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban ise yaptığı açıklamasında;  Sayın Başkanım öncelikle yönetiminizle beraber buraya kadar ziyaretiniz bizleri son derece mutlu ve memnun etti. Killikte ki Şehitliğimizle yaptığımız çalışmayla ilgili olarak, sizde bizim gösterdiğimiz hassasiyete teşekkür etmeye onunla ilgili bu ziyareti gerçekleştirmişsiniz.  Bunlar sadece benim değil bütün vatandaşlarımızı ve bu konuda yetki ve salahiyet görev taşıyan bütün arkadaşlarımızın asli görevi olmak zorundadır. Onun için şimdiye kadar canını bu konuda hiç sakınmadan hiç düşünmeden vermiş Şehitlerimizin hatırlanmaları ve anılmaları anlamında oldukları yerlerin toparlanmaları temiz tutulmaları için yaptıklarımızın çok az şeyler olduğunu düşünüyorum. Onlar için ne yapsak azdır. Ama hiç unutmamak, unutturmamak ve bu ülkenin nerelerden nerelere geldiğini bizden sonraki nesillerde hep hatırlanmak ve de kimi insanların canlarını, kimi insanların uzuvlarını ve belirli organlarını, kimi insanların geleceğini kaybettiğini hiç hatırdan çıkartmadan vatan diye sayılı topraklara nelerin feda edildiğini tüm milletimizin aklından hiçbir zaman çıkarmaması gerektiğini de unutmamamız gerekmektedir.  Onun için yapılan bu ziyaretinizi son derece anlamlı buluyorum. Şahsınızda Belediyemiz adına teşekkürlerimi sunuyorum. Bundan sonrasında da inşallah yapılacak, yapacağımız işlerde ve ortaya koyacağımız bazı eserlerin hayata geçirilmesinde sizleri de tekrar aramızda görmekten büyük bir keyif alacağımızı belirtmek isterim.”Dedi.

            Yapılan ziyaret ve açıklamalar sonrasında, Türkiye Harp Malülü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Manisa Şube Başkanı Malül Gazi Dz. Astsb. Kd.Bçvş Ümit Taydaş beraberindeki Gaziler ve Şehit yakınıyla birlikte Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban’a Teşekkür belgesi takdim etti.  

Ahmet İLTER/ÜHA

 

 

 Haber okunma sayısı: 27793

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

ALT KATEGORİLER


ÜLKE GÜNDEMİ

Devlet Bahçeli TBMM MHP Grubunda Konuştu

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ’nin, 05 Nisan 2016 - Salı günü TBMM Grup

Devlet Bahçeli'den Diyarbakır Açıklaması !

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Diyarbakır, Mardin ve Şırnak'ta terör saldırıları nedeniyle açıklama

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

Bahçeli Sert Konuştu, Herkes ayağını denk alsın!

Milliyetçi Hareket Partisi Başkanı Devlet Bahçeli Twıtter adresinden gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

Devlet Bahçeli Çanakkale Mesajı Yayınladı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ’nin 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL
UHAFACEYENİKATIL