22 Eylül 2018 Cumartesi

Parke sistre cila

YOKUŞ, TERÖR YÜZÜNDEN 30 YILDA 500 MİLYAR DOLAR KAYBETTİK

yokus-teror-yuzunden-30-yilda-500-milyar-dolar-kaybettik

Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nda şehitler için düzenlenen etkinlikte, “Bölücü terör PKK ve IŞİD katilleri yüzünden etrafımız ateş çemberine döndü. Göçmenler ülkesi olduk. Uyuşturucu ve insan kaçakçılığı hız kesmeden devam ediyor” dedi.
04 Ağustos 2015 Salı 21:49

7 Haziran seçimleri sonrası yeniden terör saldırılarının yoğunlaştığı bir sürece girdiğimizi belirten Genel Başkan Yokuş, “Bugün ki iktidarın yanlış iç ve dış politikaları ülkemizi kaosa sürüklemektedir. PKK, DHKP-C terör örgütüne bir yenisi daha eklendi, IŞİD… Ülkemiz terör örgütlerinin harman yerine döndü. Vatandaşlarımızın can güvenliği kalmadı. Sınırlarımız kevgir gibi, ne giren belli, ne de çıkan belli… Göçmenler ülkesi haline geldik. Suriyeli, Iraklı, Pakistanlı, Bangladeşli göçmeler her yerdeler” dedi.

HABUR, OSLO VE DOLMABAHÇE REZALETLERİYLE TERÖR GÜÇLENDİRİLDİ

Yokuş, “2009 yılında bölücü terör örgütü ile müzakereye oturan hükümet, bölücü terörün yeniden dirilmesine ve güç kazanmasına zemin hazırladı. Habur ve OSLO rezaletlerine, Dolmabahçe ihaneti eklendi. Burada bölücü teröre verilen tavizlerle, bölücüler azgınlaştırıldı. Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgemizde bölücü terör 20 ilimizi kontrolü altına aldı. Vatandaşlarımızdan vergi alıp, kendi mahkemelerini kurar hale geldi. Polis karakoluna, asker kışlasına çekildi. Bölücü eşkıyalar şehirler arası yolları kapatıp, hendekler kazdılar. Başta uyuşturucu ticareti olmak üzere, insan ve kadın ticareti yaptılar. Ülkemize kaçak yolla giren mazot, çay, şeker ve bir çok emtianın merkezinde PKK var. PKK terör örgütü topladığı haraçlarla birlikte yıllık 100 milyar dolara yakın bir gelire ulaşmıştır. Avrupa’nın eroin organizasyonlarını PKK gerçekleştirmektedir” dedi.

ŞEHİTLERİMİZİN KANI ÜZERİNDEN OY DEVŞİRMEK ALÇAKLIKTIR

Teröre 30 yılda 35 bin can verdiğimizi ve en az 500 milyar dolar ekonomik kayba uğradığımızı belirten Yokuş, “Ülkemizde yaşanan işsizliğin, fakirliğin en büyük nedeni terördür. Eğer bugün yapılan operasyonlar gerçekten PKK terörünü bitirmek için yapılıyorsa, biz Türkiye Kamu-Sen olarak buradayız. Geçtiğimiz hafta Başbakan’ın başkanlığında yapılan terörle mücadele toplantısında da bunu bildirdik. Türkiye Kamu-Sen her zaman terörün karşısındadır dedik. Bugün yine söylüyoruz. Terörle mücadele etmekten vazgeçmeyeceğiz. Ancak, bu operasyonlar erken seçim hesapları ile yapılıyorsa, şehit kanları üzerinden oy devşirilmeye çalışılıyorsa, Türk Milleti olarak bunu affetmeyiz. Kandan, hele hele şehit kanından oy devşirmeye çalışmak alçaklıktır. Bu sebeple, Hükümet derhal kurulmalı, akan şehit kanları durmalıdır” dedi.

Haberin etiketleri:

YOKUŞ, TERÖR, YÜZÜNDEN, 30, YILDA, 500, MİLYAR, DOLAR, KAYBETTİK


Haber okunma sayısı: 1175

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÜLKE GÜNDEMİ

Devlet Bahçeli TBMM MHP Grubunda Konuştu

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ’nin, 05 Nisan 2016 - Salı günü TBMM Grup

Devlet Bahçeli'den Diyarbakır Açıklaması !

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Diyarbakır, Mardin ve Şırnak'ta terör saldırıları nedeniyle açıklama

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

Bahçeli Sert Konuştu, Herkes ayağını denk alsın!

Milliyetçi Hareket Partisi Başkanı Devlet Bahçeli Twıtter adresinden gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

Devlet Bahçeli Çanakkale Mesajı Yayınladı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ’nin 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL
yanuhakırmızılıuzun