24 Eylül 2018 Pazartesi

Parke sistre cila

Turkav'ın Yeni Genel Başkanı İbrahim Vatansever Oldu

turkavin-yeni-genel-baskani-ibrahim-vatansever-oldu

Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı’nın (TÜRKAV) Genel Kurulunda Genel Başkanlığa İbrahim Vatansever seçildi.
26 Ocak 2015 Pazartesi 19:18

Ramazan DURMUŞ
ANKARA (üha) – Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) genel kurulu Ankara’da toplandı. Kongrede tek liste ile gidilen seçimde genel başkanlığa İbrahim Vatansever seçildi.
Türkiye Kamu-Sen Genel Merkezi Konferans Salonunda yapılan TÜRKAV Genel Kurulunda Divan Başkanlığı Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş gerçekleştirdi.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından Divan Başkanı Fahrettin Yokuş, yaptığı açış konuşmasında TÜRKAV’ın kuruluş öyküsünü anlattı. Vakfın 12 kişilik kurucu üyesi arasında yer alan Yokuş, 1989 yılında gereken 20 milyon liranın ancak 9 milyon lirasını bulduklarını, çaresiz kaldıkları günlerde MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin büyük katkısı ile vakfın resmen kurulduğunu açıkladı. Kurucular heyetinde yer alan birçok ismin şimdi farklı kulvarlarda boy göstermesini eleştiren Divan Başkanı Fahrettin yokuş, Türk milliyetçilerini kenetlenmeye ve birlik olmaya çağırdı.
TÜRKAV Genel Kuruluna katılan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Atila Kaya ve MHP Tokat Milletvekili Reşat Doğru da, Türk milliyetçileri ve ülkücülerin 7 Haziran’da yapılacak Türkiye’nin kaderini belirleyecek seçimler için uyanık olmalarını istediler.
BAŞKANVEKİLİ İDİ BAŞKAN OLDU
TÜRKAV Genel Başkan Vekili İbrahim Vatansever de yaptığı açılış konuşmasında vakfın çalışmalarıyla ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Daha sonra yapılan yönetim ve denetim kurulu seçimlerinde TÜRKAV Genel Başkanlığına İbrahim Vatansever başkanlığındaki yönetim oybirliğiyle seçildi.
TÜRKAV’ın genel kuruluna çeşitli sendika temsilcileri ile MHP ilçe teşkilatlarının yöneticileri de katıldı.
Genel Kurul Sonrası TÜRKAV Yönetim Kurulu ile Şube Başkanları ve İl Temsilcileri MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli'yi makamında ziyaret ettiler.
YENİ YÖNETİM KURULU
İbrahim Vatansever başkanılğındaki TÜRKAV Yönetim Kurulunun asıl ve yedek üyeleri şu isimler görev aldı:
Musa Güler, Hulusi Açıkbaş, Mehmet Topal Gökçeili, Namık Kemal Türkay, Nezahat Gündağ, Ebubekir Sıddık Korkmaz, Metin Dönmezer, Adem Doğan, Halil Yavuz Ok, Orhan Karamanoğlu, Murat Güler, Oğuzhan Erbay, Mahmut Esen, Harun Gül, İsmail Han, Veysel Polat, Mehmet yavuz, Ahmet Çalışkan, Dursun Yeni, Ahmet Ünsal, İbrahim Erol, Ahmet Demir, Filiz Yüksel Çaputçu,
DENETİM VE DİSİPLİN KURULU
TÜRKAV’ın yeni yönetiminde Denetim Kurulu üyeliklerine Recai Irmak, İbrahim Soner Kındır, Ali İhsan Akın; Disiplin Kurulu üyeliklerine de Nurullah Yüce, Hasan Çayır, Erol Kartaloğlu seçildiler.
SİNAN YÜKSEL’İN VEDA MESAJI
TÜRKAV'da görev değişikliğinin ardından bir mesaj yayınlayan eski Genel Başkan Sinan Yüksel, özetle şunları söyledi:
“Görev tevdi edildiğinden bugüne kadar üzerimizdeki vebalin sorumluluğuyla elimizden geldiğince Lider’e sadakatden, Türk Milleti’ne ve Türk-İslam Ülküsüne hizmetten bir an olsun geri durmadık. Teşkilatımızı menfaat uğruna asla kullanmadık, kullanmak isteyenlere de taviz vermedik. Liderimizin himmetiyle aldığımız bu kutsal görevi, himmetiyle de emanet ettik.
Emaneti aldığımız günden bugüne bizlere maddi ve manevi desteğini esirgemeyen başta Liderimiz olmak üzere tüm gönüldaşlarıma, Genel Merkez Yönetim Kurulu üyelerime, Şube Başkanlarıma, Temsilcilerime şükranlarımı sunar, hepinizden ayrı ayrı helallik diler, yok ama varsa da tüm haklarımın sizlere helal olması dileklerimle, hepinizi Alemlerin Rabb’i olan Allah’a (C.C.) emanet ederim.
Bugünden itibaren de bu can bu beden de oldukça; Lidere sadakat’den, Türk Milleti’ne ve Türk-İslam Ülküsü’ne hizmetden geri kalmayacağımı, görevi üstlenen ve yeni göreve gelen arkadaşlara da elimden geldiğince destek olacağımın bilinmesini belirtir selam, saygı ve dualarımı sunarım.”
VATANSEVER KİMDİR?
1958 yılı Osmaniye / Kadirli doğumlu. İlk ve Orta tahsilini Kadirli’de, Lise tahsilini Osmaniye’de tamamladı. Konya Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi mezunu.
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında memur olarak göreve başlarken, sırasıyla uzman, APK Uzmanı, şube müdürlüğü ve 1999-2002 yılları arasında idari ve mali eşler daire başkanlığı görevinde bulundu. Halen Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığında Bakanlık Müşaviri olarak görev yapıyor.
TÜRKAV Genel Merkezinde yaklaşık 7 yıldır Genel Başkan Yardımcılığı ve Genel Muhasiplik görevlerinde bulundu. Evli ve 2 çocuk babası
500.000'ne  Yaklaşan Takipçisi ile  Paylaşımları 4 Milyon Facebook Kullanıcısına Ulaşan Ülkücü Haber  FacebookSayfamızı Takip Ediniz ! Takip Etmek İçin Sayfayı Beğenmelisiniz! Tıklayın !  http://www.facebook.com/ulkucuhaber

Ülkücü Haber

Twitter Sayfamızı Takip Ediniz ! Takip Etmek İçin Tıklayın !  
http://twitter.com/ulkucuhabe
r

Ülkücü Haber 
Youtube http://www.youtube.com/UlkucuHaber1


Alışveriş Pazarınız
http://www.alisverispazarim.net


Haber Kaynağı: www.ulkucuhaber.comHaber okunma sayısı: 4329

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

vatansever-liderimizin-yanindayiz-

Vatansever “Liderimizin yanındayız”

01 Şubat 2017 Çarşamba 14:26
ankara-turkavdan-sehitler-icin-mevlit

Ankara TÜRKAV’dan şehitler için mevlit

30 Ağustos 2015 Pazar 10:19
turkavdan-kongre-tesekkuru

Turkav'dan Kongre Teşekkürü

31 Ocak 2015 Cumartesi 23:52
turkav-kayseri-subesi-acildi

Türkav Kayseri Şubesi Açıldı

04 Ocak 2015 Pazar 05:44
ahiska-surgunu-aydinda-anildi

Ahıska Sürgünü Aydın'da Anıldı

18 Kasım 2014 Salı 13:04

ÜLKE GÜNDEMİ

Devlet Bahçeli TBMM MHP Grubunda Konuştu

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ’nin, 05 Nisan 2016 - Salı günü TBMM Grup

Devlet Bahçeli'den Diyarbakır Açıklaması !

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Diyarbakır, Mardin ve Şırnak'ta terör saldırıları nedeniyle açıklama

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

Bahçeli Sert Konuştu, Herkes ayağını denk alsın!

Milliyetçi Hareket Partisi Başkanı Devlet Bahçeli Twıtter adresinden gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

Devlet Bahçeli Çanakkale Mesajı Yayınladı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ’nin 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL
UHAFACEYENİKATIL