15 Ekim 2018 Pazartesi

Parke sistre cila

KARAÇAM Aydınlar Ocağı'ndan Tam Not Aldı...

karacam-aydinlar-ocagindan-tam-not-aldi

Kocaeli Aydınlar Ocağı’nın düzenlediği konferans programında "Mecnun Olabilirsen Leyla'nın Ötesine Geçebilirsin" konulu sunumuyla Gürkan Karaçam ilgi ve beğeniyle izlendi.
16 Ocak 2015 Cuma 17:52 Gürkan Karaçam, konuşmasında, “Yenilmez” adlı eserinde yaptığı gibi, tasavvuf ile modern kişisel gelişim ilkelerini harmanladı. Tevekkül ile fırsat gelmesini beklemeden çalışmak; ihlas ve iman ile benlik duygusuna kapılmanın sonuçları üzerinde çarpıcı örnekler verdi.

 Kocaeli Aydınlar Ocağı Başkanı Av. Ruhittin Sönmez’in “Gürkan Karaçam çok yüksek voltajlı iman ve heyecanın sahibi bir kardeşimizdir” diye tanıttığı Karaçam, bu ifadeyi doğrulayan konuşma içeriği ve temposuyla dinleyicilerin beğenisini kazandı.
 Gürkan Karaçam’ın konuşması iki değerli müzisyenin icra ettiği müziklerle zenginleşti. Gitarist Mustafa Toprak Özdemir ile kanun sanatçısı Hasan’ın performansları başarıydı. Programın soru cevap bölümü ve ikram edilen çay ve pastalar samimi bir sohbet ortamı yarattı.

Kocaeli Defterdarlığı yanındaki Antik Barış Oteli’nin yeni düzenlenen ve sıcak dekorasyonu ile beğeni toplayan toplantı salonunda yapılan konferansa, Sigortacı Nihat Gürer, Bahçecik E. Belediye Başkanı İbrahim Gencer, Kuruçeşme E. Belediye Başkanı Ali Kahraman, MHP Başiskele Kadın Kolları Başkanı Hanife Akyayla, Av. Ömer Faruk Yıldırım, Av. Batuhan Sakaoğlu, Kızılay Şube Başkanı İnşaat Müh. Muzaffer Şişmanoğlu, E. Bürokrat Musa Ordu, Sigortacı Sezin Türkkal, İş adamı Cemal Barış, Yönetici Ögetay Bal, Makine Müh. İsmail Kaya, Kocaeli Ülkü Ocakları Bşk. Yard. Tasarımcı Tuğrul Gök, Eğitimci Feyzullah Divli, Hepar İl Yönetiminden Eren Tezgel, Eğitimci Tufan Kayalar, Eğitimci Hakan Turan, Kimya Müh. Hüseyin Uyar, Çevre Müh. Burak Elbay, Kimya Y. Müh. Mustafa Görgün, Dr. A. Gülden Sönmez, Mali Müşavir Ahmet Tağ, Danışman Bekir Serin, Eğitim Uzmanı Ahmet Demir, Kocaeli Çukurovalılar Derneği Başkanı Erdoğan Davut, Teknik Öğretmen Osman Ölçer, Makine Müh. Hasan Baltacı, Tekniker Cemil Uslu, Mahmut Ekmen, Sabri Sancaktutan, İsmail Sezer, Erkal Ege, Eğitimci Alp Timincioğlu, İrfan Günay, Zihni Karakadılar, Yılmaz Danacı ve çok sayıda misafir katıldı.

Gürkan Karaçam Kimdir?
 1976 Ardahan doğumlu, dedeleri Ahıska'dan gelmiş bir Kıpçak Türküdür. İlk öğrenimini Köseköy İstasyon İlkokulunda, orta ve lise öğrenimini Mimar Sinan Ortaokulu'nda ve Lisesinde tamamlayan KARAÇAM, K.T.Ü. Fatih Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği mezunu, 2002 yılında Hafize Hanımla evlenen Gürkan Karaçam, Zeynep İclal ve Mustafa Kerem adlarında iki çocuk babası, okumayı ve yazmayı, okudukları üzerinde düşünmeyi çok seven bir insan.

 Kocaeli Ülkü Ocakları'nda Eğitim İşlerinden Sorumlu İl Ocak Yöneticiliği, İzmit Türk Ocağı'nda Kültür Sanat Komisyonu Başkanlığı, Türk Eğitim Sen 1 Nolu Şubede Teşkilat Eş Güdüm Sekreterliği, Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) Kocaeli Şubesi kurucu il sekreterliği gibi çok sayıda sivil toplum örgütünde aktif görevlerde bulunan konuğumuzun yayınlanmış NEFESİM(şiir)-YENİLMEZ(kişisel gelişim) adlarında iki kitabı bulunmaktadır. "Çin ve Helâl Bize Zıkkım Olsun" adlı makalesi Dünya Uygur Kurultayı'nda yayınlanmıştır.
Kürkan Karaçam Ülkücü Haber Sitemiz Yazarlarındandır

500.000'ne  Yaklaşan Takipçisi ile  Paylaşımları 4 Milyon Facebook Kullanıcısına Ulaşan Ülkücü Haber  FacebookSayfamızı Takip Ediniz ! Takip Etmek İçin Sayfayı Beğenmelisiniz! Tıklayın !  http://www.facebook.com/ulkucuhaber

Ülkücü Haber

Twitter Sayfamızı Takip Ediniz ! Takip Etmek İçin Tıklayın !  
http://twitter.com/ulkucuhabe
r

Ülkücü Haber 
Youtube http://www.youtube.com/UlkucuHaber1


Alışveriş Pazarınız
http://www.alisverispazarim.net

Haberin etiketleri:

KARAÇAM, Aydınlar, Ocağı'ndan, Tam, Not, Aldı...


Haber okunma sayısı: 1822

Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER

buyuk-ayip

BÜYÜK AYIP!

12 Mayıs 2016 Perşembe 00:10
milletvekili-adayi-reklam-alani

Milletvekili Adayı Reklam Alanı

16 Mayıs 2015 Cumartesi 21:45
ulkucu-haber-tanitim-video

Ülkücü Haber Tanıtım VİDEO

24 Nisan 2015 Cuma 17:32

ÜLKE GÜNDEMİ

Devlet Bahçeli TBMM MHP Grubunda Konuştu

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ’nin, 05 Nisan 2016 - Salı günü TBMM Grup

Devlet Bahçeli'den Diyarbakır Açıklaması !

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Diyarbakır, Mardin ve Şırnak'ta terör saldırıları nedeniyle açıklama

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

Bahçeli Sert Konuştu, Herkes ayağını denk alsın!

Milliyetçi Hareket Partisi Başkanı Devlet Bahçeli Twıtter adresinden gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

Devlet Bahçeli Çanakkale Mesajı Yayınladı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ’nin 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL
yanuhakırmızılıuzun