16 Ekim 2018 Salı

UHAFACE

RECEP TAYYİP MHP SİZ MECLİS İSTİYOR

Ertuğrul Kalafat

Ertuğrul Kalafat

E-Posta :

Milliyetçi ve Ülkücü tabanın AKP ile hükümet kurmak istediği düşünce ve yorumların aslı astarı yok.Çünkü Milliyetçi ve Ülkücü tabanın en az yüzde doksanı AKP ye inanmıyor ve güvenmiyor.

Keza CHP ile ortak noktaları pek bulunmadığından Sayın Kılıçdaroğlu’nun izlediği siyasete de inanıp güvenmiyor.

HDP ye ise zaten kapılarını kapatmış durumda..

MHP yi eleştirip suçlama yarışına giren siyasi zübüklere sormak isterim.Sizler genelevinden bir bayana inanıp güvenerek nikah kıyabilirmisiniz. AKP ve CHP MHP ye güven vermediğinden dolayı MHP bu zoraki nikahı istemiyor.Olay budur.
Bir de Sarayın Hükümet kurma olaylarına aktif bir şekilde müdahil olması ve AKP lehine her türlü dalevereyi çevirmesi MHP tabanında rahatsızlık yaratıyor.Aklı başında bir Türk vatandaşı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptıklarının normal olduğunu ve siyasetin doğasında olduğunu iddia edebilir mi?

AKP ile kimse hükümet kurmuyor diye muhalefeti suçlayıp MHP yi ve CHP yi halka şikayet etmeye hazırlanan Recep Tayyip Erdoğan’ın 2023 yılına kadar AKP yi tek başına iktidar da tutmak için yapamayacağı hiçbir çılgınlık yok maalesef..

45 günlük süreyi MHP yi ve CHP yi eleştiri yağmuruna tutarak yıpratma ve itibarını zedeleme politikasıyla yürüteceğini gösteriyor.CHP ise MHP bizimle işbirliği yapmadı diyerek kamuoyunu yanıltmaya ve kaybettiği prestiji yeniden kazanmaya çalışıyor.HDP yüzüne taktığı şirinlik maskesiyle demokrasi istediği şeklindeki taleplerle halkı aldatmaya ve kandırmaya devam ederken aynı amaca gönül vermiş AKP-CHP ve HDP nin bir araya gelerek hükümet kuramaması ise akıllar d a birer soru işareti olarak kalıyor.

Daha önce ‘’MHP yi kuracağınız hükümete alarak çözüm sürecine dahil ediniz.Hazmettirme politikasını zamana yayarak yeni hazırlanacak Anayasa için de MHP nin elini taşın altına sokması gerekir’’ şeklindeki CIA odaklı görüş ve düşüncelere itibar etmeyerek milli bir duruş sergileyen Sayın Devlet BAHÇELİ ve partisinden elbette büyük bir rahatsızlık var kendilerinde..

Algı operasyonu yapan HAVUZ MEDYASI VE SAMANYOLU MHP yi istedikleri gibi yönlendiremeyince ‘’yapılacak ilk seçimde MHP baraj altında kalacak’’ şeklinde haberler yapmaya başladılar.Görünen odur ki şeytan pusudan çıkmış ve MHP siz yeni bir Meclis oluşturmak için tezgahı kurmuştur.MHP siz bir MECLİS te hiç endişeniz olmasın ki, bugün bir araya gelemeyen CHP ve HDP ile birlikte hükümet kurmak için birbirleriyle yarış içinde olacaktır.

Bugün Hükümet kurmak istememelerinin tek nedeni yapacakları ihanet anayasasında Meclis te Türklüğün menfaatini savunacak tek parti MHP olduğuna göre MHP mutlaka Meclis dışında bırakılmalıdır.Ülkeyi yeniden seçime götürecek Recep Tayyip Erdoğan’ın her zaman kinden daha güçlü eli şimdi.

Şeytanın oyununu bozmak için Sayın Devlet BAHÇELİ’nin elindedir.09 Temmuz 2015 Perşembe 18:23
Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

ÜLKE GÜNDEMİ

Devlet Bahçeli TBMM MHP Grubunda Konuştu

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ’nin, 05 Nisan 2016 - Salı günü TBMM Grup

Devlet Bahçeli'den Diyarbakır Açıklaması !

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Diyarbakır, Mardin ve Şırnak'ta terör saldırıları nedeniyle açıklama

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

Bahçeli Sert Konuştu, Herkes ayağını denk alsın!

Milliyetçi Hareket Partisi Başkanı Devlet Bahçeli Twıtter adresinden gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

Devlet Bahçeli Çanakkale Mesajı Yayınladı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ’nin 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL
UHAFACEYENİKATIL