19 Ekim 2018 Cuma

UHAFACE

CUMHURBAŞKANIMIZ YERDEN GÖĞE KADAR HAKLI!

Fahrettin Yokuş

Fahrettin Yokuş

E-Posta : fyokus@turkburosen.org.tr

Cumhurbaşkanımız bugün muhtarlarla yaptığı 119!!!!! Toplantısında şunları söyledi;

“…Himmet toplantılarında paraları toplayacaksın, sonra bu paraları bir yerlere boca edeceksin. Ondan sonra, eeee! Ben mağdurum. Ne mağduru ya hu…! Kim ki, bunlarla ilgili FETÖ terör örgütü mensupları için mağduriyet edebiyatı yapıyorsa, kusura bakmasınlar ihanet içindedirler…”

“…Karısına, kocasına ve evladına sahip çıkmaz .! İçeri (kodese) girince benim oğlum mağdur, benim kızım mağdur… Mağdur falan değil…!”

Sayın Cumhurbaşkanımız ne kadar doğru söylemiş..! Vallahi şapka çıkartmak gerekir bu sözlere…

İşte bu kardeşlerim… Gerçeği öğrenelim; Gerçek mağdur Cumhurbaşkanımızdır. Çünkü Cumhurbaşkanı'mız bu nankörlere “Ne istediniz de vermedik” dememiş miydi..? Hatta en son Türkçe Olimpiyatları programına katılmış ve o programda muhterem Hoca efendiye! “Ne olursun gel, dön artık gurbet ellerden bu hasret bitsin” diye canı gönülden ve bütün içtenliği ile çağrı yapmıştı... O programa katılan on binlerce kişi; bu sözler üzerine duygulanmış ve göz yaşları dökmüştü..! Bütün bir stadyumu dolduran on binler “TEKBİRLER” getirerek ayağa kalkmış ve elleri patlarcasına alkışlamıştı… Televizyon kanallarının çoğu bu programı canlı olarak yayımlamış, ekranları başındaki milyonlarca vatandaşımız bu tablo karşısında en az canlı izleyenler kadar heyecan duymuşlar ve hep birlikte FETÖ'nün! pardon o zamanın Muhterem Hoca Efendisi ile Tayyip Beyin "yeddi ceddine "dualar ederek, rahmet dilemişlerdi... 

Bu tablo ne muhteşem bir tabloydu ya Rabbi...!!! Aslında bu tablo; İslam tarihine not düşmekti... " İslam’ın iki muhteşem hizmetkarı!” insandan da bu beklenirdi... "Öyle ya birisi "İslam’a ve insanlığa" hizmet için yıllardır ülkesinden uzak, büyük bir hasret ve metanet içinde, "gavur ellerinde" mahsun bir şekilde hizmet ediyor... Hem de dünyanın dört bir yanına kurduğu okullar ve müritleriyle ..! Diğeri ise, çoktan Dünya lideri unvanını kazanmış! İslamın siyaseten en büyük sevdalısı!!! Kabına sığmayan, hizmet aşkıyla gecesini gündüzüne katan bir İslam mücahidi!!! Büyük Reis Tayyip beydi...! 

Ama heyhat!!! Bu muhteşem tabloyu! Alçak!!! FETÖ'nün adamları, önce 17 - 25 Aralık 2013’te Tayyip Bey ve Bakanlarının yolsuzluk yaptıklarına dair ses kayıtlarını yayımladı... Mahdumu Bilal'i kodese bile tıkmaya kalktılar... Bu işte başarılı olamayınca, Askerin içine yerleşen hain FETÖ'cüler 15 Temmuz’da başkaldırdılar. Bu utanmaz mendeburlar "Besle kargayı oysun gözünü" öz deyişini hayata geçirdiler..! Alçakça ihanete kalkıştılar... Dahası ekmeğini yedikleri, velinimetine ihanet ettiler. 

Sözün özü bu "kıl kurdu denyolar" nankör oğlu nankör çıktılar..! Halbuki Tayyip bey onlara, ne büyük destekler vermişti... İşte bazıları;

Birincisi devletimizi yönetenler, devlet hazinesinden ne istedilerse verdiler. 

İkincisi, bütün AK! Belediyeler ellerindeki Menkul, gayrimenkul ne varsa vermek için sıraya girdiler…

Üçüncüsü, bütün bakanlıkların kadrolarını cemaate pardon! FETÖ’ye altın tepside sundular. 

Dördüncüsü, tüm kamu ihalelerini FETÖ ile kardeş payı yapıp, paylaştılar. 

Bitmedi, dahası da var… FETÖ’nün askere, yargıya ve emniyete kumpas kurmasını sağlayıp, buraları boşaltıp FETÖ’cü yamyamların yerleşmesini sağladılar. 

FETÖ Örgütü 40 küsür yıllık faaliyetlerinin, ilk 30 yıllık bölümünde hedeflediği büyüklüğe bir türlü ulaşamadı. AK Parti hükümetlerimiz bunlara yukarıda sıraladığımız desteklerle öyle bir omuz verdi ki;  12 yılda “cemaat” yani eski adıyla -hizmet hareketi- bugün ki adı ile Fetö Terör Örgütü tam tamına 15 kat büyütüldü..! Yani AK! kadrolar, Biri on beş yaptı.. Ya meczuplar ne yaptı..?

Bu kadar iyiliğe karşı, şu yapılana bir bakınız…!!!

Bre nankör FETÖ! Ne istedin Tayyip Bey ve Hükümetinden? Utanmadan darbe yapmaya kalktın? Bre alçak, bre hain… 

İşte dostlar, olaylar böyle gelişince, gerçek mağdur ortaya çıktı; Eğer bir mağdur varsa, ki var; o da Tayyip Bey ve AKP’dir…!!!


27 Ekim 2016 Perşembe 11:03
Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

ÜLKE GÜNDEMİ

Devlet Bahçeli TBMM MHP Grubunda Konuştu

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ’nin, 05 Nisan 2016 - Salı günü TBMM Grup

Devlet Bahçeli'den Diyarbakır Açıklaması !

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Diyarbakır, Mardin ve Şırnak'ta terör saldırıları nedeniyle açıklama

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

Bahçeli Sert Konuştu, Herkes ayağını denk alsın!

Milliyetçi Hareket Partisi Başkanı Devlet Bahçeli Twıtter adresinden gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

Devlet Bahçeli Çanakkale Mesajı Yayınladı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ’nin 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL
yanuhakırmızılıuzun