16 Ekim 2018 Salı

Parke sistre cila

DAHA FAZLA GERMEYİN EFENDİLER!

Fahrettin Yokuş

Fahrettin Yokuş

E-Posta : fyokus@turkburosen.org.tr

 Evet, haince bir tuzak kurulmak istendi milletin iradesine… Bunu kabullenmek ya da hoş görmek asla ve kata düşünülemez. Bu tezgahı kim kurduysa, milletin evlatlarının kanının dökülmesine kimler bulaşmışsa, elbette cezalarını çekmelidirler ve çekecekler de..! Ancak suçlu ile suçsuzu ayırmak en temel insani ve imani görev olmalıdır…

Askerlik yapanlar bilir; emir komuta zinciri içerisinde emri verenle uygulayanın ki, hele bunlar Er ve de Erbaş ise itirazı olabilir mi? Hepimizin evlatları aynı duruma düşürülebilirdi. Bir başka konu özellikle sürekli halkı sokağa davet eden ve zafer kazanmış komutan gibi davranan iktidar sahiplerinin ayakları yere basmalıdır. Sorumluluklarının idrakinde olmalıdırlar.
Bugün Asker ile Polisimiz arasına nifak sokulmak üzeredir… Siz ne yapmak istiyorsunuz Allah Aşkına? Milleti sükûnete davet etmek yerine, “haydi sokaklara ve meydanlara” diyorsunuz... Sokak ve meydanlarda kontrolsüz toplanan insanların neler yapabileceklerini hiç düşündünüz mü? Sabote edilebilirler, terör örgütlerince provokasyon yapılabilir, Türk düşmanı ajanlar vasıtasıyla ve dahası ideolojik ve siyasi söylem, slogan, sembol ve işaretlerle guruplar çatıştırılabilir. Yani vatandaş provoke edilebilir. Hiç çevrenizde "sosyal psikoloji” okumuş toplum bilimcisi yok. Varsa bir danışın! Allahtan korkun ve insaf edin; Ey ayakları yere basmayan "Zafer sarhoşu olmuş muhteremler…"
170 şehit ve 1500 yaralımız var... Dahası 100 üzerinde askerde öldürüldü... Bunların içinde onlarca masum er ve erbaşta var maalesef..! Siz hala bayram yapalım, sokaklara koşun diyorsunuz. Eğer gün bayram yapma günü ise; İhtilalci alçakların, katline sebep oldukları sivil vatandaşların ve polislerimizin cenazelerini güle oynaya! kaldırın! Sorarım size; Bugün kaldırılan bir cenazede sayın Cumhurbaşkanı mutluluk gözyaşları mı döktü, Bayram diye? Hayır! Bin kere hayır...!
Size bir soru daha… Lütfen cevap versinler… Kim mi? Şehirlerin meydanlarına vatandaşları çağıran ve çağırtanlar... Sizin çocuklarınızı meydanlarda gören olmamış... Yoksa onlar bu vatanın evladı değil mi? Daha kötüsü babalarının çağrılarına itibar mı etmediler?
Sayın Cumhurbaşkanım, sokaklarda sizin mahdumları gören olmamış... Sayın Başbakanım sizinkileri de gören yok... Efkan Bey sizinkiler nerelerdeydi? Ya, imam ve müezzinlere iki gün boyu her saat, sabaha kadar sala verdirip, meydanlara inilmesi için anons ettiren Diyanet’ten sorumlu Bakan Efendi ve iktidarın Diyanet reisi Mehmet Görmez efendi sizinkiler de yokmuş… Yani gören olmamış, görünmez olmuşlar! "Yoksa evlatlarınıza aman başınıza bir şeyler gelir kuzularım, bizim de yüreğimiz yanar! Siz evde oturun” mu dediniz? Elbette demokrasi için göğsünü siper edecek, Vatana koç olacak iktidarın koltuklarını koruyacak birileri vardır..! Nasıl olsa mı dediniz? 
Lütfen birileri bu muhteremlerin çocuklarının, varsa sokaklarda darbeye karşı yürüdüklerini gösteren fotoğraf ve videoları yayınlasın ve bize kadar ulaştırsın… Ya da televizyonlar da yayımlasınlar, bizde mahcup olalım! Onlara haksızlık etmişiz, deyip özür dileyelim.
Haydi, Müslümanlar göreve! Benim edindiğim bilgileri söyleyeyim; İmam efendiler görevlerini eksiksiz icra ettiler laf aramızda, “birer maaş ikramiyeyi!” hak ettiler… Meğer ülkemiz de gerçek demokratlar imam ve müezzinlerimizmiş..! Vallahi bizi şaşırttılar! Çünkü 2 gün boyu saat başı bazen de 15 dakikada bir sala okudular halkı sokaklara meydanlara çağırdılar… Aralarında Cihat’a bile davet edenler olmuş..!
Uyarıyoruz; Tankların üzerine çıkıp kahramanlık pozları verip yayınlayanlar, askeri yerde tekmeleyeler, subaylara galiz küfürler savuran polisler, askeri boğazlayan IŞİD’çi görünümlü zavallılar, ellerinde bıçak, silah ve palalarla Mehmetçik avına çıkanlar...  Böyük! Zafer'iniz kutlu olsun! Da, Acaba zaferi Yunan askerine veya Rus askerine karşı mı kazandınız?
Be hey ahmaklar! Onlar, Şerefli Türk Askeri, Onlar Mehmetçik… Onlar Kınalı Kuzu… Adı üstünde rütbesiz asker..! Verilen emri yerine getirir, onun dışına da çıkamaz... Hadi askerlik yapmayanlar bilemeyebilirler de; ya yapanlara ne demeli? Bir empati yapın… Siz de olabilirdiniz, o askerlerin yerinde… Hepiniz de onlar gibi davranırdınız, başka türlü davranmanız da "sıkardı biraz…" O zavallı askerlere el kaldıran mahluklar! Onlara emir verip sokağa gönderen alçak komutanlardan sizin farkınız var mı acaba?
Ey iktidar sahipleri, Türk polisini paralelcilerden temizlerken şöyle diyordunuz, "Bu paralel yapı yüzünden kurunun yanında yaş da yanıyor…" Bu söz Tayyip beyindir... Eğer şimdi de aynısı olacaksa, inanın Allah katında hesabını veremezsiniz!!! Mazlumla-zalimi ayırmazsanız vah halinize!… Vah ki vah !! Size destek verenlerde vebal altına girecektir... Benden söylemesi… Allah'ın adalet terazisi ile ince eleyip sık dokunmalıdır tüm olaylar ve belgeler... Askere “vur emri” verende cezasını çekmeli, demokratik düzeni kaldırmak için harekete geçen yetkililerde ve masum erleri öldüren sivil alçaklarda yargılanmalı...
Sözün özü, eğer bu ülke bir hukuk devleti ise ki; ben her şeye rağmen böyle olmasını ümit ediyorum, mevcut Yasalarımıza göre, kim suç işlemişse, kim suç işleme emrini vermiş ise, Asker-polis, vatandaş cezasını çekmelidir... Ben bir vatandaş olarak, bunun takipçisi olacağım... Her şeye rağmen, “Yaşasın demokrasi... Yaşasın Türk milleti... Kahrolsun darbeciler, komiteciler, milletin içine fitne sokanlar.. Lanet olsun Türk milletine silah doğrultanlara...! Ne Mutlu Türk'üm diyene..!”


18 Temmuz 2016 Pazartesi 20:15
Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

ÜLKE GÜNDEMİ

Devlet Bahçeli TBMM MHP Grubunda Konuştu

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ’nin, 05 Nisan 2016 - Salı günü TBMM Grup

Devlet Bahçeli'den Diyarbakır Açıklaması !

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Diyarbakır, Mardin ve Şırnak'ta terör saldırıları nedeniyle açıklama

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

Bahçeli Sert Konuştu, Herkes ayağını denk alsın!

Milliyetçi Hareket Partisi Başkanı Devlet Bahçeli Twıtter adresinden gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

Devlet Bahçeli Çanakkale Mesajı Yayınladı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ’nin 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL
yanuhakırmızılıuzun