16 Ekim 2018 Salı

UHAFACE

GÖÇMENLER, MİLLETİN GÜVENLİĞİNİ TEHDİT EDİYOR..!

Fahrettin Yokuş

Fahrettin Yokuş

E-Posta : fyokus@turkburosen.org.tr

Devletimizi yönetenler, "Bunlar Ensar" diyerek Suriyeli göçmenleri ülkemize davet ediyorlar..! Dahası Avrupa Birliği Ülkeleri ile göçmen pazarlığı yapıyorlar. Avrupalı diyor ki, "Ey Türkiye! Bizim ülkelerimize kaçak yollarla girmiş mültecilerden işimize yarayan bazılarını alalım. Geriye kalanlarını da size gönderelim. Bundan sonra kaçak gelecek göçmenleri de size iade edelim. Bunun karşılığı da şu kadar Euro verelim." Biz de kabul ediyoruz. Tabiri caizse, Türkiye çöplük, işe yaramayan mültecilere biz bakacağız... Avrupalı üç otuz para verecek diye... Hatta zaman zaman ülkeyi yönetenler bu anlaşmaya uymayıp hala para göndermeyen Avrupa Birliğini de sözünü tutmamakla eleştiriyorlar..!

2016 yılı sonu itibariyle ülkemizin sınırları içerisinde; kaçak yada geçici kimlik verilen toplam 3 milyon 500 bin civarında Göçmen bulunmaktadır. Bunların ağırlıklı ekseriyeti Suriye göçmenleridir. Daha sonra Irak göçmeleri ikinci büyük kitledir... Bunların dışında 10 ayrı ülkeden de göçmenler barınmaktadır ülkemizde; Gürcistan'dan Ermenistan'a, Bangladeş’ten Afganistan’a, Pakistan'dan Kırgızistan'a kadar..! Bu kadar farklı ülke ve kültürden milyonlarca kişinin aramızda dolaşması, bizim de millet olarak yaşam kalitemizden, huzurumuza kadar her şeyimizi olumsuz etkilemektedir. Batı ülkeleri ise çok kısıtlı sayıda nitelikli göçmen alıp onlardan faydalanmakta, daha sonrada onları kendi kültürleri ile yoğurarak, yaşadıkları topluma ayak uydurmaları sağlanmaktadırlar.
Göçmenler “Vatandaşlık Hakkı” alıp, ülkemize yerleşirlerse; yakın bir gelecekte ülkemiz daha büyük terör ve asayiş problemleri yaşayacaktır. Evlatlarımıza ve torunlarımıza, yarınlardan umudu kalmamış bir ülke bırakmaya kimsenin hakkı yoktur..! Bu büyük bir vebaldir, günahtır... Türk Milleti’ne ve Anadolu coğrafyasına ihanettir..!
Kamu Denetçiliği Kurumu Başkan'ı "Ülkemizdeki Suriyeli göçmenlerin yüzde sekseni kalıcıdır" diyor..! Son yıllarda ülkemizin pek çok ilinde yapılan yüzlerce terör saldırısının faillerinin büyük bölümü "Göçmen olarak ülkemize girmiş; Kandil, Kobani, Rakka gibi merkezlerde PYD/PKK ve IŞİD (DAEŞ) adına terör eğitimi almış kişilerdir. Birde bu göçmenler yerleşik hayata geçer ve Türk vatandaşı yapılırsa ne olur memleketimizin hali?
İstanbul' da yılbaşı gecesi katliamını yapan katil; Özbekistan, Kazakistan ve İran üzerinden ülkemize eylem yapmak için gönderilmiş bir alçaktır. Yakalanan bu alçağın yanında Suriyeli göçmenler vardı, ona yataklık eden...
Yine önceki gün İstanbul’da yaşanan bir kaçırılma olayının failleri de Suriyeli… Kaçırılan ise Yemenli! Bunun gibi binlerce polisiye olay adliyelerimize dava olarak gelmiştir. Görülmüştür ki, ülkemizde gerçekleştirilen terör ve adi suçların önemli bir kısmında göçmenlerin parmağı var.
Göçmenler kendi ülkelerindeki kaosu Türkiye’ye taşımaktadırlar. Bu kötü gidiş durdurulmalıdır. Şu anda Göç İdaresi Başkanlığı ilk etapta 40 bin Suriyeliyi vatandaşlığa almak için harekete geçmiştir. Yine 5 yıl ülkemizde ikamet etmiş Suriyeli ve yabancı uyruklulara vatandaşlık yolu açılmaktadır. Ancak, bu yol, yol değildir…
Mazlum milletlerin tek umudu olan Anadolu coğrafyasında yaşayan Türk Milleti’ne, bundan daha büyük bir ceza verilemez. Bilinmelidir ki, Türkiye ayakta duramazsa, ne Türklük alemi ne de İslam alemi ayakta durabilir. Dahası huzur bulamaz..!
Hükümet bütün bu yanlışları yetmiyormuş gibi, Türk Vatandaşlığını neredeyse açık artırmaya çıkarmıştır. Neymiş efendim, “ülkemizde 2 milyon dolarlık yatırım yapan her yabancıyı Türk Vatandaşlığına alalım..!" İyide bunun sonu ne olacak? 
Emperyalist devletler,  kendi yetiştirdikleri ajanlarının eline, 2’şer milyon dolar tutuşturup, ülkemize binlerce hain yerleştirecek öyle mi? Sonra bunlar Seçme ve Seçilme Hakkını kullanacak. Yazıklar olsun bu sorumsuz politikaları uygulayanlara! Yine yazıklar olsun karşı çıkmayan siyasetçi ve sözde devlet adamlarına..!


23 Ocak 2017 Pazartesi 15:58
Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

ÜLKE GÜNDEMİ

Devlet Bahçeli TBMM MHP Grubunda Konuştu

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ’nin, 05 Nisan 2016 - Salı günü TBMM Grup

Devlet Bahçeli'den Diyarbakır Açıklaması !

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Diyarbakır, Mardin ve Şırnak'ta terör saldırıları nedeniyle açıklama

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

Bahçeli Sert Konuştu, Herkes ayağını denk alsın!

Milliyetçi Hareket Partisi Başkanı Devlet Bahçeli Twıtter adresinden gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

Devlet Bahçeli Çanakkale Mesajı Yayınladı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ’nin 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL
UHAFACEYENİKATIL