24 Eylül 2018 Pazartesi

Parke sistre cila

KARDEŞİM KUSURA BAKMAYIN,MAĞDUR FALAN YOK..!

Fahrettin Yokuş

Fahrettin Yokuş

E-Posta : fyokus@turkburosen.org.tr

 Yukarıdaki sözler sayın Cumhurbaşkanı'mıza ait maalesef..! Yeni göreve başlayacak Hakim ve Savcıların kura çekme töreninde söylendi.

Cumhurbaşkanımızın FETÖ operasyonları ile ilgili olarak kamuda iş akdi feshedilen, tutuklanan veya açığa alınan vatandaşlarımızla ilgili söyledikleri tam olarak şöyle; “Mağdurlar! var deniliyor..! Kardeşlerim kusura bakmayın mağdur falan yok..!”

Sayın Cumhurbaşkanımız daha bir ay önce bu hususta; "At iz it izine karıştı. Yanlışlar yapılıyor " demişti. Cumhurbaşkanımızın bu açıklaması sonrasında, iş akdi feshedilen, gözaltına ya da açığa alınan memurların görev yaptıkları il valiliklerine itiraz dilekçesi vermeleri istenmiş ve vatandaşlarda uzun kuyruklar oluşturarak, Valiliklere itiraz dilekçeleri ile başvurmuşlardı.

Cumhurbaşkanımızın ilk beyanları mağdurlar için büyük bir umut olmuşken, üzülerek ifade etmeliyim ki; son beyanatları tam bir şok etkisi yapmış, binlerce mağdur ve mazlumu bir kez daha yıkmıştır…

Olayın bir başka üzücü yanı ise Cumhurbaşkanımızın bu hususta yaptığı konuşmayı, yeni göreve başlayan hakim ve savcıların kura töreninde yapmış olması, adalet dağıtmakla mükellef olanlara söylemesidir. Bu durum açık ve net ifade ile; “Yargıyı yönlendirmek, yargı sürecinde bunlara gereğini yapın, bunlar suçlu" demektir..!

FETÖ OPERASYONLARI TAM BİR CADI AVINA DÖNÜŞMÜŞTÜR .. !

Böyle giderse on binlerce mazlum ve mağdur yaratılacaktır. Biz bir emek örgütüyüz; bir memurun bile haksızlığa uğramasını kabul edemeyiz, sineye çekemeyiz ve görmezden gelemeyiz… Adımız Türkiye Kamu-Sen..! Biz Türkiye sevdalılarıyız... Hakkı tutup kaldırmak için yola çıktık… Peygamber Efendimizin şu hadisi bu yolda bizim rehberimiz olmuştur; "haksızlık karşısında susanlar dilsiz şeytandır..." Asla Dilsiz Şeytan Olmayız... Susmayız..! Allah’ın izniyle de kimse susturamaz..! Bu böyle biline..!

Evet Sayın Cumhurbaşkanı'm! “MAĞDURLAR” var..! Hem de on binlerce... Yargısız infaz var on binlerce, iftira kurbanı var, eş durumundan cezalandırılanlar var hem de binlerce… Yasalarımızda suç olmayan fiillerle suçlanıp, cezalandırılanlar var on binlerce... Oğlu subay babası memur, oğlundan dolayı babasını da işten atmalar var...

Bürokratların kendilerini korumak ya da göze girmek için cezalandırdıkları binlerce memur var… Uydurma gizli tanıklarla yakılan binler can var hem de kodesle..! Siyasi iktidarı eleştiren konuşma ya da paylaşım yaptıkları için cezalandırılan binler var...

Sözün özü var oğlu var... Bunları görmeyecek miyiz? Dahası en yakınımızda, birlikte omuz omuza yıllarca bölücü, FETÖ’cü, bilmem neci; tüm hainlerle mücadele ettiğimiz yüzlerce gönüldaşımız var… Hem de “Vatanın ha ekmeğini yemişim, ha uğruna kurşun!” anlayış ve şuurunda olan!!! Bunlardan bi-haber misiniz.?

UYARIYORUZ..!

FETÖ operasyonlarını bu bakış açısıyla sürdürürseniz; vallahi de billahi de FETÖ’ye hizmet etmiş olursunuz! Bu hain yapıya can suyu olursunuz... Bizden söylemesi..!

Sonra çıkıp, "yine yanlış yaptık! Allah bizi affetsin, millet bizi affetsin demeyiniz..!” Biz milletimizi çok seviyoruz... Ona zarar verecek her yapılanmayı da; dün olduğu gibi bugünde lanetliyoruz!!!

28 Şubat süreci sonrası ile Ergenekon ve Balyoz davaları sonrası binlerce mazlum insanımız yanmıştı ülkemizde... Yeni mazlumlar yaratmayalım. Kendi elimizle vatandaşlarımızı yakmayalım... Yeni canlar yakmayalım... Tek kaygımız budur! FETÖ ve yandaşlarının canı cehenneme..! Allah’ın laneti onların üzerinde olsun inşallah..!

Son söz;

“VALLAHİ DE BİLLAHİ DE FETÖ OPERASYONLARI BİNLERCE MAĞDUR YARATMIŞTIR…” Yaratmaya da devam ediyor... Elinizi Vicdanınıza koyun ve Adaleti işletin... Ön yargılardan kurtulun..! Suçluları cezalandırın... Biran önce Hak ve Adalet yoluna dönün.


17 Ekim 2016 Pazartesi 13:56
Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

ÜLKE GÜNDEMİ

Devlet Bahçeli TBMM MHP Grubunda Konuştu

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ’nin, 05 Nisan 2016 - Salı günü TBMM Grup

Devlet Bahçeli'den Diyarbakır Açıklaması !

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Diyarbakır, Mardin ve Şırnak'ta terör saldırıları nedeniyle açıklama

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

Bahçeli Sert Konuştu, Herkes ayağını denk alsın!

Milliyetçi Hareket Partisi Başkanı Devlet Bahçeli Twıtter adresinden gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

Devlet Bahçeli Çanakkale Mesajı Yayınladı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ’nin 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL
UHAFACEYENİKATIL