16 Ekim 2018 Salı

Parke sistre cila

MİLLETİMİZ DİYOR Kİ; YETER ARTIK!

Fahrettin Yokuş

Fahrettin Yokuş

E-Posta : fyokus@turkburosen.org.tr

Yeter…! Yeter artık..! Türk Milleti olarak, 32 yılı aşkın bir süredir, ‘Terör korkusu ve endişesi’ içinde yaşıyoruz. Bu uğurda on binlerce Vatan Evladımızı kara toprağa verdik. Şehit ateşinin düşmediği nerdeyse bırakınız il ve ilçelerimizi, köy-kasaba ve hatta mezramız kalmadı… Kurtuluş Savaşından sonra Vatan Topraklarının neredeyse her yanı bir kez daha ŞEHİT KANLARI ile sulandı..!

Yıllardır düşman saldırıları ile değil, içimizdeki satılmışlar tarafından sırtımızdan vurulduk! Türk'ün düşmanlarının, yerli işbirlikçileri hem ülkenin ekmeğini yediler, hem de alçakça milletin evlatları katlettiler ..!
Elbette Şehidimizin bir damla kanının değeri, para ile ölçülemez... Diğer yandan 32 yıldır süren PKK terörünün Milletimize ekonomik maliyeti çok ağır olmuştur..! Eğer PKK terörü olmasaydı bugün; on binlerce şehidimiz de olmayacaktı, dahası milyonlarca işsizimiz de... Terörle mücadeleye harcadığımız mili bütçemizi yatırımlara harcasaydık, tam 3 milyon işsizimiz iş sahibi olacaktı... İşçi, asgari ücretli, memur ve emekliler başta olmak üzere, ücretli çalışan ve emeklilerimizin bugün itibariyle aldıkları aylık maaşlarının en az “bir kat daha fazlasını" alabileceklerdi.
Esnaf ve çiftçilerimiz ile serbest meslek sahiplerimizin de durumu daha iyi olacak, Devletimiz ve belediyelerimiz bugün itibariyle yaklaşık 23 milyon fakir insanımıza yardım yapmak durumunda kalmayacak, fakir sayımız yok denecek kadar az olacaktı..!
Ey ülkeyi yönetenler! Biz Millet olarak, “artık yeter!” diyoruz..! 
 
Sesimize kulak verin… 14 yıldır yönettiğiniz ülkemiz, terör ve göçmenler ülkesi olarak anılıyor. İnsanlarımız korku içinde yaşıyor. Sizin sayenizde; Bir yanda PKK terörü artarak devam ediyor, diğer yandan iktidarınızla birlikte iki terör örgütü daha peydahlandı..! Biri sizin DEAŞ diye adını koyduğunuz İŞİD, diğeri ise büyütüp besleyip, hem de 12 yıl devleti teslim ettiğiniz -Hizmet Hareketi- diye üstüne titrediğiniz, sonra ise FETÖ TERÖR ÖRGÜTÜ dediğiniz yapı… Milletin evlatlarını acımasızca katletti. Siz her sıkıştığınızda yaptığınız gibi, “FETÖ'cüler de bizi aldattılar” diye işin içinden sıyrılmaya kalktınız. Ancak biliniz ki, FETÖ’cüler kadar siz de suçlusunuz, onların suç ortağısınız…
Bin kere diyoruz ki; Yeter, artık yeter..! Biz Millet olarak, sizin yanlışlarınızın ağır bedelini yeterince ödedik, artık ödemek istemiyoruz..! Biz ülkemizde huzur istiyoruz, can korkusu içinde yaşamaktan bıktık, usandık…
Türkiye'yi kocaman bir "Cenaze Evine" dönüştürdünüz… Analar, bacılar, eşler, çocuklar, dedeler, nineler ve bütün millet ağlıyor... Her gün şehit, her gün ağıt… Gözyaşlarımız okyanus oldu… Evlatlarımızın kanı Irmak, feryatlarımız "arşı aleme" ulaştı. Görün artık, duyun artık ..!!
Yeter, artık yeter.! Çocuklarımızın geleceğini yok ediyorsunuz, hatta çalıyorsunuz. Ya adam gibi yönetin ülkeyi, ya da onurluca gereğini yapınız..! Bir kez daha söylüyoruz, biz ülkemizde millet olarak; korkusuz, endişesiz ve yarınlara güvenle bakan bireyler olarak, huzur içinde yaşamak istiyoruz…
 
Adaletin her şeyin temeli olduğu, hukukun üstünlüğünün gözetildiği, hakça bölüşümün yapıldığı, dahası yarınlarımızdan endişe duymadığımız bir TÜRKİYE'de mutlu yaşamak istiyoruz... Türkiye'de yaşayan insanlar olarak, bu bizim en tabi hakkımızdır. Bir kere daha ifade ediyoruz, sizden lütuf değil, sadece ve sadece insanca yaşama hakkımızı istiyoruz ...!


15 Aralık 2016 Perşembe 10:16
Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

ÜLKE GÜNDEMİ

Devlet Bahçeli TBMM MHP Grubunda Konuştu

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ’nin, 05 Nisan 2016 - Salı günü TBMM Grup

Devlet Bahçeli'den Diyarbakır Açıklaması !

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Diyarbakır, Mardin ve Şırnak'ta terör saldırıları nedeniyle açıklama

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

Bahçeli Sert Konuştu, Herkes ayağını denk alsın!

Milliyetçi Hareket Partisi Başkanı Devlet Bahçeli Twıtter adresinden gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

Devlet Bahçeli Çanakkale Mesajı Yayınladı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ’nin 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL
yanuhakırmızılıuzun