20 Ekim 2018 Cumartesi

Parke sistre cila

Bebek katilinden insaf beklemek

Ramazan Durmuş

Ramazan Durmuş

E-Posta : rdurmus44@hotmail.com

Çözüm süreci isimli ihanet; artan doz ve ölçekte yayılıp, yaygınlaştırılıyor.

Türkiye Cumhuriyeti’ne sürdürdüğü bölücülükle mücadele için bundan sonra söz bırakmak istemeyenler sahne aldı, bildiklerini okumaya devam ediyorlar.

Allah aşkına çözüm çözüm diyenler, bunu bebek katilinin insafına bırakıp sonra da nasıl umut pompalarsınız Türk milletine...

Ne yazık ki süreç, bebek katiline emanet...

Bir katilin ağzından çıkacakları bekleyen bir  T.C. hükümeti ve de onun başbakanını düşünün...

Yok böyle bir zihniyet...

Bunun adı acziyetten başka bir şey değildir

Ama Türk milleti karalar bağlayamayacak ve kirli ve karanlık işbirliğine karşı saflarını sıklaştıracaktır. Böylece de Türk milletinin bölünmesini amaçlayan kirli ve karanlık işbirliğinin tüm yönleri birer birer gün yüzüne çıkacaktır.

300 imzalı Türklük bildirisi... Sosyal medyaya yaşananlar ve nihayetinde 4 yiğitten gelen ortak ses...

Burada Milliyetçi Hareket’in Lideri Devlet Bahçeli Bey’in 63 akil ile ilgili tespitlerine dikkat buyurun:

“- Başbakan Erdoğan, İmralı canisi ve PKK arasındaki yoğun pazarlıklarla; akademisyenlerden, sanatçılardan, medyadan, sivil toplum kuruluşlarından, iş dünyasından alınan temsilcilerle bir araya gelen 63 kişi milletimizi PKK tezlerine ikna etmek üzere görevlendirilmiştir. Akordu bozulmuş, kafası karışmış, aklı kararmış bu 63 kişi, 9′arlı gruplar halinde yurdumuzun 7 bölgesinde PKK sözcülüğüne talip olmuşlar ve Türk milletini kandırmak üzere son hazırlıklarını Başbakan gözetiminde yapmışlardır. Sözde Akil Adamlar Heyeti’nin içinde yer alanlar büyük bir vebalin altına girmişler, ömürleri boyunca kendilerini takip edecek bir hatanın tarafı olmuşlardır.”

Her şey bu kadar net ve orta yerdedir...

Yiğit Şehit Aileleri Federasyonu Genel Başkanı Hamit Köse, Toplumsal Düşünce Derneği Genel Başkanı kıymetli hocam Fethi Bolayır, Hukukun Egemenliği Derneği Genel Başkanı Erdem Akyüz Bey ve Telekomcular Derneği Genel Başkanı Zafer Tekbudak Bey yerinde bir tepki ortaya koyarak “Akil İnsanlar Heyeti”ne karşı “Aklı Başında Vatanseverler Birlikteliği”ni kurdu. 

“Türkiye Cumhuriyeti Devletinin ülkesi ve milleti ile bölünmez birlik ve bütünlüğünün korunması”nın tek amaç olduğu bu birlikteliğin kuruluş bildirgesine imza atan yürekli insanları ve kıymetli başkanlarımı tebrik ediyorum.

“Aklıbaşında Vatanseverler Birlikteliği”nin kuruluş amacıyla ilgili bildiriye imzamı atıyor ve kıymetli Türk milletinin dikkatlerine sunuyorum:

“- Türkiye Cumhuriyeti Devleti uzun bir süreden beri bir karmaşa ortamına sürüklenmek istenmektedir. Türk Milleti, içine sürüklenmek istenen bu karmaşa, ve kaos ortamını aşacak, hiç bir şekilde bölücülerin oyununa gelmeyecektir.

Türkiye Cumhuriyeti, ülkesi ve milleti ile bölünmez bir bütündür. Dili Türkçe’dir. Bayrağı; beyaz ay yıldızlı  al bayraktır. Milli Marşı İstiklal Marşı’dır. Türkiye Cumhuriyeti Devletine vatandaşlık bağı ile bağlı olan herkes Türk’tür. Temel amaç; Türk Devleti ve Milleti’nin bağımsızlığını ve bütünlüğünü, ülkenin bölünmezliğini, Cumhuriyeti ve demokrasiyi sonsuza kadar korumak ve muhafaza etmektir. Bu amacı sağlamak için bir araya gelen kuruluşlar olarak, üzerimize düşen görevleri hiç bir kaygı duymaksızın ve kararlı bir şekilde sürdüreceğimiz hususunu Türk Milletinin bilgisine sunarız.

Analar ağlamasın, akan kan dursun diyen sözüm ona akil adamlara soruyoruz. Bunun karşılığında ne ödeyeceksiniz. Ödediğiniz bedel daha pahalı olursa, vicdan azabı çekmeyecek misiniz, bunun hesabını nasıl vereceksiniz. İşte bütün bu nedenlerle, Türkiye Cumhuriyeti’nin ülkesi ve milleti ile bölünmez birlik ve bütünlüğüne hizmet etmek amacı ile aşağıda imzası bulunan sivil toplum örgütleri ve kişiler olarak hareket etme kararı almış bulunmaktayız. Yeni çalışma ve uyarı programlarını açıklayacağız.”

Ve, şehit ağabeyinin akillere haykırışı ile yazımızı  noktalayalım:

“- İçinizde yakınını şehit veren var mı?”09 Nisan 2013 Salı 19:25
Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

ÜLKE GÜNDEMİ

Devlet Bahçeli TBMM MHP Grubunda Konuştu

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ’nin, 05 Nisan 2016 - Salı günü TBMM Grup

Devlet Bahçeli'den Diyarbakır Açıklaması !

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Diyarbakır, Mardin ve Şırnak'ta terör saldırıları nedeniyle açıklama

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

Bahçeli Sert Konuştu, Herkes ayağını denk alsın!

Milliyetçi Hareket Partisi Başkanı Devlet Bahçeli Twıtter adresinden gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

Devlet Bahçeli Çanakkale Mesajı Yayınladı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ’nin 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL
UHAFACEYENİKATIL