22 Ekim 2018 Pazartesi

Parke sistre cila

Önce Anıtkabir... Sonra Tandoğan Türkiye!

Ramazan Durmuş

Ramazan Durmuş

E-Posta : rdurmus44@hotmail.com

Gündem yoğun... İktidar sahiplerinin yürekleri yaralayan uygulamaları doludizgin... İşte sonuncusu; öğrenci evleri tartışması...
AKP gündem oluşturmada çok mahir... Şu öğrenci eleri tartışmasıyla da saman
altından su yürütüldüğü hissine kapıldım. Millet bu sanal gündemle meşgulken neler olup bittiğine iyi bakmak lazım... Öyleyse uyanık ol Türk milleti...
Bakınız, son hançer T.C’ye saplandı... Kamu kurumlarının tabelalarından kaldırılan T.C. ibaresi şimdi de Devlet, Cumhuriyet ve Liyakat Nişanlarından atıldı. Bu nişanlarda artık T.C. ibaresi bulunmayacak.
AKP’nin demokratikleşme kankası PKK ve uzantılarından akıl almaz açıklama ve istekler gelirken bir gerçeğe, Diyar-ı Bekir ‘Diyarbakır’ gerçeğine dikkat çektikten sonra asıl gündeme dönmek istiyorum.
Yapılan belirlemelere göre; Diyarbakır’da bu eğitim ve öğretim yılında 5. ve 6. sınıflarda 75 bin öğrenci okuyor. Bu öğrencilerimiz tercihli derslerde önceliği 28 bin 760 kişi ile 'Matematik Uygulamaları'na, 26 bin 315 kişiyle 'Peygamber Efendimizin Hayatı'na, 24 bin 655 kişiyle 'Kur'an-ı Kerim'e, 17 bin 623 kişiyle 'Yabancı Dil'e verdi. Kürtçenin de yer aldığı ‘Yaşayan Diller ve Lehçeler’ dersini tercih edenler ise 13 bin 23'te kaldı. Çift dil zehiri akıtanlara duyurulur!
Ve gelelim Türk milletinin büyük gündemine...
Bozkurtlar 9 Kasım 2013 Cumartesi günü  Ankara’da Tandoğan Meydanı’nda buluşuyor. Bu buluşma öyle önemli ki, bahanesi yok! Bu büyük buluşma bana göre 30 Mart 2014’te gerçekleştirilecek Türkiye’nin kader seçimleri kadar önemli... Umut ediyorum ki, Türk milleti feryatlara kulak verecek ve AKP ve iktidarını titretecektir!
Ancak miting öncesi çok önemli bir buluşma daha gerçekleştirilecek. Önce de yazdım, ardından sosyal medyada da feryat ettim durdum! Feryadımı Türkiye Kamu Çalışanları Kalkınma ve Dayanışma Vakfı ‘TÜRKA’ Genel Başkanımız sayın Sinan Yüksel Bey duydu. Tarafıma iletilen bilgiye göre Bozkurtların Anıtkabir buluşması için artık bir problem yok. Milliyetçi Hareket’in "Türkiye" konulu miting öncesi TÜRKAV Genel Merkezi'nde sabah saat 07.00’den itibaren gelen misafirlere kahvaltı ikram edilecek. Sonrasında birlikte Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün yıldönümü öncesinde saat 12.00'de Anıtkabir ziyareti gerçekleştirilecek. Akabinde de miting alanına yani Tandoğan Meydanına
toplu halde intikal edilecek.
Haydi bozkurtlar; TÜRKAV'da buluşalım! Anıtkabir'de Türk'ün Bozkurt'u Mustafa Kemal Atatürk'ü bir gün sonra anılacak ölüm yıldönümü öncesi inletelim. İnanıyorum ki bu büyük buluşma Anıtkabir’de bugüne kadar gelmiş geçmiş en kalabalık buluşma olacaktır.
TÜRKAV Genel Başkanımız Sinan Yüksel Bey'e bu organizasyonu tertip ettikleri için tekrar teşekkür edip başarılar dilerken vatanını, milletini seven herkesi Tandoğan’a davet eden Milliyetçi Hareket’in neferlerinin açıklamalarına dikkat çekmek istiyorum.
Büyük buluşma öncesi Milliyetçi Hareket Partisi seferber oldu. Bu konuda İl Teşkilatında da yapılan basın toplantısında Genel Sekreter İsmet Büyükataman Bey ile İl Başkanı Fatih Çetinkaya Bey, önemli mesajlar verdiler.
Milli değerleri korumak ve yaşatmak adına gerçekleştirilecek son mitingin adı; Türkiye... Bursa’da “Kuruluş”, İzmir’de “Bayrak”, Adana’da “Vatan”, Erzurum’da “Birlik”, Konya’da “Türkçe”, Elazığ’da “Kardeşlik”, İstanbul’da “Demokrasi”, Samsun’da “Kurtuluş” diyenler Ankara’da Cumhuriyetimizin ebedi başkentinde “Ölürüm Türkiyem” diye haykıracaklar.  
İç ve dış mihraklara peşkeş çekilmek istenen Türkiye’mizin birliği ve bütünlüğünü korumaya bir kez daha ant içeceğiz. İstiklal ruhunu yeniden canlandıracağız. Mustafa Kemal Atatürk’ün manevi şahsı önünde Türk milletinin sesini bütün dünyaya duyuracak ve bölücü, yıkıcı unsurlarla işbirliği halindeki iktidara karşı yüz binlerce gönül hep beraber Başbuğumuz Alparslan Türkeş Beyefendi’nin en yüksek sesi ile “Ne mutlu Türk’üm diyene!” diye haykıracağız.
Miting; bölücü, ayrıştırıcı planlara karşı millet iradesinin nasıl tecelli edeceğinin caydırıcı provası mahiyetinde olacak. Yoksul milletimizin kanıyla, canıyla, emeğiyle kurduğu Cumhuriyet’i sonsuza kadar korumaya azimli olduğu mesajı, Anadolu kasabasıyken hürriyet ve bağımsızlık ruhu aşılayarak bir dünya başkenti hâline getirdiği Ankara’dan verilecek.
Yüce Türk milleti; Milli Mücadele yıllarındaki gibi, tıpkı ilk Meclisin açıldığı günlerdeki gibi inançla, gururla Başkent’e, Tandoğan’a toplanacak. AKP iktidarı uyarılacak, Türk milletine uyanış çağrısı yapılacaktır.
Ve vatan, bayrak ve ezan sevdalıları varlık değerleri için oradan gür sesleriyle haykıracaklar ve iktidarı uyaracaklardır.
Yüreğinde vatan ve millet sevgisi bulunan aziz Türk milleti ellerinde bayraklarla Tandoğan’a akacak, Türkiye’ye sahip çıkacaktır.
Unutmayınız, başka Türkiye yok!


06 Kasım 2013 Çarşamba 19:53
Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

YAZARA AİT DİĞER YAZILAR

ÜLKE GÜNDEMİ

Devlet Bahçeli TBMM MHP Grubunda Konuştu

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ’nin, 05 Nisan 2016 - Salı günü TBMM Grup

Devlet Bahçeli'den Diyarbakır Açıklaması !

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Diyarbakır, Mardin ve Şırnak'ta terör saldırıları nedeniyle açıklama

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

Bahçeli Sert Konuştu, Herkes ayağını denk alsın!

Milliyetçi Hareket Partisi Başkanı Devlet Bahçeli Twıtter adresinden gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

MHP LİDERİ DEVLET BAHÇELİ TBMM MHP GRUBUNDA KONUŞTU

Devlet Bahçeli Çanakkale Mesajı Yayınladı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet BAHÇELİ’nin 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale

ÇOK OKUNANLAR

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

  • Haber bulunamadı

İSTANBUL - HAVA DURUMU

ISTANBUL
UHAFACEYENİKATIL