MHP'li Enginyurt'tan AK Parti'li Uzunlar'a tepki küçük beyinli yine zırvalamış

AK Parti Meclis üyesi Hasan Uzunlar'ın MHP'ye yönelik sosyal medyada tepki çeken paylaşımlarıyla ilgili tepki gösteren Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Uzunlar'a çok sert tepki göstererek, " Sen kim Müslümanlık kim" dedi.

MHP'li Enginyurt'tan AK Parti'li Uzunlar'a tepki küçük beyinli yine zırvalamış
MHP'li Enginyurt'tan AK Parti'li Uzunlar'a tepki küçük beyinli yine zırvalamış Admin

Milliyetçi Hareket Partisi Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, AK Parti Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Hasan Uzunlar’ın şahsi sosyal medya hesabında yaptığı 'haddini aşan' paylaşıma çok sert tepki gösterdi. 

Cemal Enginyurt, sosyal medya twitter hesabından yaptığı paylaşımında; "Ak Parti, Samsun Büyükşehir Meclis üyesi Hasan Uzunlar denilen küçük beyinli yine zırvalamış. "MHP de Müslüman olanlar, Muhsin Yazıcıoğlu'na gittiler" demiş. Yani bu durum da MHP de kalanlar Müslüman olmuyor, Hasan denilen pisliğe göre. Hasan denilen dinsiz! Sen kim Müslümanlık kim? " dedi.

cemalenginyurt_2.jpg

Önceki günlerde, AK Parti İlkadım Belediye Meclis Üyesi, Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeliği ve Encümen Üyeliği görevleri ile Samsun Büyükşehir Belediyesindeki birçok iştiraklerde yönetim kurulu üyesi olan Hasan Uzunlar’ın şahsi sosyal medya hesabında paylaşmış olduğu “Her zaman söylerim…” diyerek başlayan paylaşımında ki “MHP’den ayrılan Müslüman kesim…” ile devam eden ve MHP içerisindeki Müslümanların ayrılarak başka bir yere sistematik olarak gitmiş gibi net bir ifadede bulunarak “Müslüman olanlar gitti…” sadece “Milliyetçi kesim MHP’de kaldı..” anlamı çıkan açıklamayı paylaşmıştı. Bunun üzerine, Ak Parti Samsun İl Başkanlığı ve Milliyetçi Hareket Partisi il başkanlığı bu açıklamaya tepki göstererek, kabul edilemeyeceğini belirtmişti.

kaynak:ulkucumedya

mhp cemal enginyurt hasan uzunlar ak parti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Tiftik Keçisini Kim Bitirdi? Hangi Ülke Keçicilik Yapmamızı İstemedi?
Ankara Tiftik Keçisini Kim Bitirdi? Hangi Ülke Keçicilik Yapmamızı İstemedi?
Diyanet İşleri Başkanına Kenevirden Yapılma Seccade Hediye Etti!
Diyanet İşleri Başkanına Kenevirden Yapılma Seccade Hediye Etti!