MHP’li Yönter: Ülkücüler Bir Olursa Zalimler Dağılır

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, Ülkücüler bir ve beraber olduğunda zalimlerin tel tel dağılacağını söyledi.

MHP’li Yönter: Ülkücüler Bir Olursa Zalimler Dağılır
MHP’li Yönter: Ülkücüler Bir Olursa Zalimler Dağılır Admin

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, ”Dağınıklık, Türk milliyetçilerine ve ülkücülere yakışmaz. Yürekler eğer toplu vurursa hiç kimse aramıza giremez. Yeterki bir ve beraber olalım, biz saflarımızı sık tuttuğumuz zaman zalimler karşımızda tel tel dağılırlar.” dedi

DAĞINIKLIK ÜLKÜCÜLERE YAKIŞMAZ

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, MHP Bilecik İl Başkanlığınca düzenlenen İstişare Toplantısı’nda yaptığı konuşmada, ”İlde yeni kurulan yönetim kurulu ile güzel çalışmalar yapacağımıza inanıyoruz. Bilecik’in gerçek temsilcisi MHP olacaktır. Bilecik demek Milliyetçi Hareket demektir, Milliyetçi Hareket demek ecdat yadigarı topraklar demektir. Yeni yönetimimizle her daim iç içeyiz. Aramıza fitne asla sızmasın, sızamasın. Buna hep beraber engel olalım. Dağınıklık, Türk milliyetçilerine ve ülkücülere yakışmaz.” dedi.

ÜLKÜCÜLER BİR OLURSA ZALİMLER TEL TEL DAĞILIR

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, ”Size MHP Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin selamını getirdim. Yürekler eğer toplu vurursa hiç kimse aramıza giremez. Yeterki bir ve beraber olalım, biz saflarımızı sık tuttuğumuz zaman zalimler karşımızda tel tel dağılırlar. Biz beraber oldukça, omuz omuza verdikçe hainler hiçbir şekilde bizim aramızı bozamazlar. Liderimizi Allah başımızdan eksik etmesin. Liderimizin sağlığı ile ilgili kim dedikodu yapıyorsa fitne çıkarıyorsa ona dikkat edin. Böyle bir şey söz konusu değildir. Liderimiz sağlığına kavuşmuştur, tedavi süreci bitmiştir, mesaisine gelmektedir.” dedi.

İzzet Ulvi Yönter
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Tiftik Keçisini Kim Bitirdi? Hangi Ülke Keçicilik Yapmamızı İstemedi?
Ankara Tiftik Keçisini Kim Bitirdi? Hangi Ülke Keçicilik Yapmamızı İstemedi?
Diyanet İşleri Başkanına Kenevirden Yapılma Seccade Hediye Etti!
Diyanet İşleri Başkanına Kenevirden Yapılma Seccade Hediye Etti!