MHP’li Yücel Bulut Cumhur İttifakı Olarak Milletimize Hizmet Ediyoruz

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Teşkilat yöneticileriyle yaptığı toplantıdan sonra doğalgaz açılış törenine katıldı.

MHP’li Yücel Bulut Cumhur İttifakı Olarak Milletimize Hizmet Ediyoruz
MHP’li Yücel Bulut Cumhur İttifakı Olarak Milletimize Hizmet Ediyoruz Admin

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Tokat İl ve İlçe Yöneticilerinin katılımıyla MHP Almus İlçe Teşkilatı’nda düzenlenen toplantıda, 2019 yılının siyasi gelişmelerini değerlendirerek, ”Tokat’ımızda, bilge liderimiz Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyi temsil eden, MHP’nin sancağını taşıyan il ve ilçe başkanlarımızla beraber çıktığımız bu yolda emin adımlarla ilerlemekte, güzel işlere imza atmaktayız. Dava adamı inanç ve iman adamıdır. İl ve ilçe başkanlarımız davasını özümsemiş, sorumluluğu ağır, hakkın yanında olan, yolundan vazgeçmeyen, eğilmeyen, ezmeyen davası vatan olan sancaktarlardır.” dedi.

TEŞKİLATIMIZ SEÇİMDEN SONRA DA HER GÜNÜNÜ SEÇİM GÜNÜ GİBİ ÇALIŞTI

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, ”31 Mart seçimlerinden sonra da her gününü seçim günü gibi çalışıp, bulundukları ilçelerde vatandaşlarımızın sorunlarını dile getiren sıcak, soğuk, düğün, cenaze demeden ülküdaşlarımızla ve hemşehrilerimizle kol kola hareket eden bir yapının içerisindeyiz.Vatandaşlarımızla, genel merkezimiz, kutlu dergahımız arasında her zaman köprü olmuş, iyiliğe vesile, haksızlığa dur diyenlerle yola çıkmış olmaktan mutluluk duyuyorum. Siz değerli başkanlarımızın bize ilettikleri her talebe elimizden geldiğince cevap veriyor çözüm arıyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde il ve ilçe başkanlarımızla beraber çıktığımız bu yolda hak davamıza ve Yüce Türk milletimize zeval vermesin” dedi.

ALMUS İLÇESİ DOĞALGAZ AÇILIŞ TÖRENİ

Tokat’ın Almus İlçesi’ne doğalgaz gelmesi sebebiyle düzenlenen törende konuşan MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, ”Soğuğa rağmen bugün doğalgazın Almus’a gelişinin heyecanı hep birlikte yaşıyoruz. Bugün hayırlı bir iş yapıyoruz. Almus’un tarihine not düşecek bir açılış yapıyoruz. Ecdadımız canlı bir abide gibi Türk kültürünü yaşatarak günümüze gelmiştir. Almus insanı bu özelliğine rağmen birçok konuda mazlum ve mazbut bir hal içerisinde. Birazdan açılışını yapacağımız doğalgaz ile birlikte Almus’un kaderi değişecektir. Almus’un mazbut insanına bu güzel hizmeti sunacağız.” dedi.

MHP’NİN DURUŞUNUN ÖZÜ FEDAKARLIK VE MİLLETE HİZMET ETMEKTİR

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, ”MHP’nin Türkiye’de bir duruşu var. Bu duruşun özü fedakârlıktır, bu millete bitmek bilmez bir vefa duygusu ile hizmet etmektir. AK Parti ile ittifakın altında yatan gerçek budur. Biz hiçbir kompleks duygusu içerisinde değiliz. Küçük ve nefsani değerlere takılmadan, müşterek iman ve duyguyla aynı doğruya yürümeye devam ediyoruz. Yedi düvele 70 kere kafa tutmaya kararlıyız. Almuslu her şeyin en güzeline layıktır. Bu doğalgazın buraya gelmesinde emeği geçen kim varsa hepsine teşekkür ediyorum. Hizmetin siyaseti olmaz. Hizmet millet için yapılır. Bugün burada açılışını yaptığımız doğalgazın Almus’un geleceği konusunda bir dönüm noktası olduğunu bilin. Gelecek dönemde buradan giden, göç eden Almuslu kardeşlerimizin geri dönüşünü konuşacağız. Fedakâr analarımız biz kalkmadan sobaları yakardı. Bizler üşümesin diye. Şimdi en çok annelerimiz, kadınlarımız rahat edecekler, mutlu olacaklar.” dedi.

MHP’Lİ BELEDİYE BAŞKANI: ÖNCELİĞİMİZ OLAN DOĞALGAZI GETİRDİK

MHP’li Almus Belediye Başkanı Bekir Özer, açılış töreninde yaptığı konuşmasında, ”Biz seçimde birinci önceliğimiz doğalgaz dedik. Göreve gelir gelmez doğalgazla ilgili ciddi ve ısrarcı görüşmelerimiz oldu. Şimdi geldiğimiz noktada mücadelemiz anlamlı hale geldi ve gazımızı yakıyoruz. Azmin elinden hiçbir şey kurtulmaz. Burada ekipman probleminiz, eleman ihtiyacımız olmayacak, elemanların yeme içme problemi olmayacak, dedik. Biz üzerimize düşen ne varsa yaptık. Bize önce Almus’un sadece yüzde 50’sine gaz verebileceklerini söylediler. Fakat güzel ilişkilerimizle, mücadelemizle Almus’un yüzde 80’e yakın bir bölgesine doğalgazı ulaştırdık. Şebeke hattımızın yüzde 80’i tamamlandı. Seneye mayıs ayında kalan kısmın ihalesi olacak. Haziran ayı sonrasında Almus’un kalan kısımları da doğalgaza kavuşacak. Seneye hepsini bitireceğiz.” dedi.

kaynakulkucumedya

yücel bulut mhp cumhur ittifakı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Tiftik Keçisini Kim Bitirdi? Hangi Ülke Keçicilik Yapmamızı İstemedi?
Ankara Tiftik Keçisini Kim Bitirdi? Hangi Ülke Keçicilik Yapmamızı İstemedi?
Diyanet İşleri Başkanına Kenevirden Yapılma Seccade Hediye Etti!
Diyanet İşleri Başkanına Kenevirden Yapılma Seccade Hediye Etti!