MHP Milletvekillerinden Bahçeli’ye Hakaret Eden Serdaroğlu’na Cevap

Rıfat Serdaroğlu’nun MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye hakaret etmesinin ardından, MHP Milletvekilleri Serdaroğlu’na sert bir şekilde cevap verdi.

MHP Milletvekillerinden Bahçeli’ye Hakaret Eden Serdaroğlu’na Cevap
MHP Milletvekillerinden Bahçeli’ye Hakaret Eden Serdaroğlu’na Cevap Admin

Rıfat Serdaroğlu’nun MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye hakaret etmesinin ardından ilk tepki, MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın’dan gelmişti. Yalçın, ”Serdaroğlu bizim nezdimizde aşağılık bir bozguncu, sefil bir iş birlikçi, millet düşmanıdır. Bilesin ki Bahçeli ve MHP düşmanlığı, Rifat Serdaroğlu gibi cesetleri berzahta sürünen günahkâr ve kirli ruhları cehenneme daha çok yaklaştırmaktan öteye geçemez.” demişti. Bu cevabın ardından MHP Milletvekilleri Serdaroğlu’na sosyal medyadan peşpeşe açıklama yaptı.

SERDAROĞLU KELAM YAZILACAK ADAM DEĞİL AMA …

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Serdaroğlu’nun hakaretine sosyal medyadan cevap vererek, ”Rıfat, yaşını başını almış bunağın tekisin. Anlaşılan şizofren, psikopat hastalık başladı. Normal be rıfatım, kapı kulluğu yapıp, nikahsız, ahlaksız ilişkiler yürüttüğün yıllar aklına gelmiş ve aynaya bakınca kendini görmüşsün. Kelam yazılacak adam değilsin de, yazmasak bir b..sanarsın.” dedikten sonra, MHP lideri Bahçeli için ”Kim ne derse desin, kim kiminle olursa olsun. Sensin benim ağabeyim, sensin benim liderim. Hareketin Lideri Devlet Bahçeli. Lidere sadakat şerefimizdir.” dedi.

TERBİYESİZ SOYTARILAR LİDER BAHÇELİ’Yİ ANLAYACAK ÇAPA SAHİP DEĞİLDİR

MHP Mersin Milletvekili ve Ülkü Ocakları Eski Genel Başkanı Olcay Kılavuz, Rıfat Serdaroğlu’nun MHP Lideri Bahçeli’ye hakaretine sosyal medyadan cevap vererek, ”Söz konusu vatan olunca siyasi ikbali elinin tersiyle iten, “önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben” anlayışını Türk siyasetine yerleştiren, Liderimiz Sn. Devlet Bahçeli’yi ederi bir dolar bile olmayan Rıfat Serdaroğlu gibi beyni uyuşmuşlar elbette anlayamaz. Devletimizin teröre karşı verdiği mücadeleyi hazmedemeyen; vatanın, milletin, bayrağın kutsaliyetini anlayamayan bu akıl fukarası, terbiyesiz soytarı Liderimizin vatan aşkını, millet sevdasını ve bilge duruşunu idrak edebilecek çapa sahip değildir!” dedi.

MHP
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Tiftik Keçisini Kim Bitirdi? Hangi Ülke Keçicilik Yapmamızı İstemedi?
Ankara Tiftik Keçisini Kim Bitirdi? Hangi Ülke Keçicilik Yapmamızı İstemedi?
Diyanet İşleri Başkanına Kenevirden Yapılma Seccade Hediye Etti!
Diyanet İşleri Başkanına Kenevirden Yapılma Seccade Hediye Etti!