MHP'ye Büyük İlgi! Katılımlarda Rekora Gidiliyor

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, 6 ayda yüzde 20 katılımı artırdık.

MHP'ye Büyük İlgi! Katılımlarda Rekora Gidiliyor
MHP'ye Büyük İlgi! Katılımlarda Rekora Gidiliyor Admin

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, İl Başkanlığında yaptığı Yönetim Kurulu toplantısında, Ankara’da yapılan MYK, MDK, Milletvekilleri ve İl Başkanları toplantısında gündeme gelen güncel gelişmeleri değerlendirerek, İlçe Başkanlıklarında yürütülen üye ve teşkilat çalışmalarıyla ilgili bilgilendirme yaptı.

TEŞKİLATLARIMIZIN ULAŞACAĞI HEDEFLERİ BELİRLEDİK

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, toplantıdan sonra yaptığı açıklamada, ”Göreve geldiğimiz günden bugüne çok hızlı bir sürecin içine dahil olduk. Eylül ayı itibarıyla üzerinde çalıştığımız ve yaklaşık 6 ay süreyle yapılan çalışmaları sonrasında oluşan çalışma raporumuz doğrultusunda bir dizi çalışma başlattık. Bu çalışmalarımızı başlıklar halinde özetlemek gerekirse yeni üye, kırsal ve merkez mahalle teşkilatlanmaları, sandık ve oy kullanma merkezleri çalışmaları, kurumsal yapıya uygunluk, teşkilatların fiziki ve idari yapısını geliştirme, bilişim ve teknolojik alt yapı, parti içi eğitim şeklinde sıralayabiliriz. Tüm bu çalışmaların birçok alt başlığı da mevcut. Bu çalışmaları ise hedefler başlığı altında toplayarak teşkilatlarımıza aylık hedefler belirledik. Böylece teşkilatlarımızın performanslarını da ölçülebilir kriterler ile de değerlendirmiş olacağız.” dedi.

ÜYE SAYIMIZI % 20 ARTTIRDIK AMA HEDEFİMİZ DAHA FAZLA

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, ulaşmak istedikleri hedefler konusunda, ”Tüm bu çalışmaları oluşturduğumuz bölgelere görevlendirilen il yöneticilerimiz ile birlikte komisyon marifeti ile yapıyoruz. Bu çalışmaların ilk meyvelerini aldık. Yıl sonu itibarıyla üye sayımızı yüzde 20 artırdık. Hedefimiz yüzde 150’nin de üzerinde bir üye sayısına belirlenen hedefler doğrultusunda ulaşmak. Bu çalışmaya paralel olarak kırsal ve merkez mahalle teşkilatlanmalarımızı tamamlıyoruz. Bununla ilgili de her ilçemize ayrı ayrı hedeflerini verdik.” dedi.

kaynak:ulkucumedya

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Tiftik Keçisini Kim Bitirdi? Hangi Ülke Keçicilik Yapmamızı İstemedi?
Ankara Tiftik Keçisini Kim Bitirdi? Hangi Ülke Keçicilik Yapmamızı İstemedi?
Diyanet İşleri Başkanına Kenevirden Yapılma Seccade Hediye Etti!
Diyanet İşleri Başkanına Kenevirden Yapılma Seccade Hediye Etti!