Soğuk Lipoliz ile İstenmeyen Yağlarınızdan Kurtulun!

Bölgesel fazlalıklardan kurtulmanın en başarılı yolu olan soğuk lipoliz uygulaması, tüm dünyada olduğu gibi, Türkiye’de de hızla yayılıyor! İstanbul’da CoolClinic tarafından uygulanmaya başlanan bu uygulama bölgesel yağlanma problemi yaşayan kişilerin adeta yüzünü güldürüyor.

Soğuk Lipoliz ile İstenmeyen Yağlarınızdan Kurtulun!
Soğuk Lipoliz ile İstenmeyen Yağlarınızdan Kurtulun! Admin

Size ameliyatsız da zayıflamanın mümkün olduğu söylense ne derdiniz? Yani bıçak altına yatmadan, günlerce ağrı çekmeden, hayattan uzaklaşmadan zayıflayabileceğiniz söylense inanır mıydınız? Muhtemelen inanmazdınız ama inanın! Ameliyatsız, ağrısız zayıflama imkanı sunan soğuk  lipoliz artık İstanbul’da! CoolClinic tarafından uygulanmaya başlayan ve büyük oranda sonuçlar veren uygulama, bölgesel yağlanma problemi olan kişilerin yüzlerini güldürmeye geliyor!

Soğuk Lipoliz Nedir?

CoolSculpting veya cryolipolysis, vücuttaki yağları temizlemek amacı ile üretilmiş olan ve yağ hücrelerine düşük ısı verip bölerek çalışan bir tedavi yöntemidir. Plastik cerrahlar da, terapistler de genel kilo vermeye oranla daha zor olan bölgesel kilo verme işlemi için Coolsculpting uygulamasını önermektedir.

Lipoliz uygulamasının liposuction uygulamasından ayrılan en bariz yönü şudur; soğuk lipoliz uygulaması, invaziv değildir. Yani soğuk lipoliz, herhangi bir kesik, çizik içermez bu sebeple anestezi uygulanmasına da gerek yoktur. Ayrıca soğuk lipoliz, uzun süren bir işlem de değildir. En uzun işlem, bir saat sürmektedir. Herhangi bir kesik veya çizik gerektirmediği için iyileşme süresi de söz konusu değildir. Yani işlem sırasında bir kesiğe veya çiziğe ihtiyaç duyulmadığı için, “iyileşme” amacı ile hayattan kopmaya da gerek yoktur.

Soğuk Lipoliz Nasıl Yapılır?

Soğuk lipoliz, kas üzerindeki yağları hedef almaktadır. Yani çevre dokulara zarar verilmesi ihtimali yoktur. Kas üzerindeki yağlara düşük ısı uygulanmasına dayanan ve bu sayede yağ dokularının parçalanmasını sağlayan lipoliz uygulaması, yağ hücrelerini kalıcı olarak yok etmektedir. FDA onaylı bir cihaz uygulanan lipolizin kalıcı sonuç verme süresi, kişinin yapısına ve yağ oranına bağlıdır. Bazı kişilerde 1 veya 2. Seansta başarı gösteren lipoliz uygulaması, bazı kişilere 5 veya 6. Seansa kadar uygulanabilmektedir. Uygulamaya başlamadan önce gerekli protokollerin yapılması ve yağ durumunun tespit edilmesi bu sebeple önemlidir.

Soğuk lipoliz uygulaması esnasında düşük ısıya maruz kalan ve bu sayede bölünen yağ hücreleri, vücudun doğal metabolik mekanizması aracılığı ile vücuttan atılma imkanı bulmaktadır.

Soğuk Lipoliz Yaptırmadan Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Lipoliz uygulaması ile ilgili bilinen en büyük yanlış şudur; lipoliz uygulaması bir zayıflama yöntemi olarak görülmektedir. Ancak özü itibari ile bakıldığında lipoliz uygulamasına “zayıflama yöntemi” demek pek de doğru değildir. Yani genel kilo problemi olan bir kişinin zayıflamak amacı ile lipoliz uygulamasına başvurması doğru görülmemektedir. Genel kilo problemi olan kişinin yapması gereken öncelikli şeyler şunlar olmalıdır; düzenli spor alışkanlığı edinmek ve diyete başlamak. Çünkü lipoliz uygulaması, ideal kilosunda olmasına rağmen bölgesel kilolardan şikayetçi olan kişilere uygulanmaktadır. Yani soğuk lipolizin uygulanma amacı bölgesel yağlardan kurtulmaktır.

CoolSculpting  uygulamasının etkisinin kalıcı olduğu söylenmektedir. Ancak bu kalıcılık, spor ve diyetle desteklendiği sürece geçerlidir. Çünkü lipoliz uygulaması “kozmetik” temellidir. Yani bu uygulamada bölgesel yağlanmanın temeline inmek ve bu temel üzerinden tedavi uygulamak söz konusu değildir. Sağlıksız beslenme, diyabet gibi hastalıkları bulunan ve lipoliz uygulaması yaptıran kişilerin diyet veya spor yapmadan kalıcı bir etki beklemeleri mümkün değildir.

Soğuk lipoliz İstanbul denildiği zaman akla gelen ilk firmalardan olan CoolClinic, güvenilir ve etkili lipoliz uygulaması ile yüzleri güldürmeye devam ediyor! Bölgesel yağlanma problemi olan ve her türlü yöntemi denediği halde bir geri dönüş alamayan kişiler, CoolClinic’in uyguladığı lipoliz uygulaması ile aradıkları kesin çözümü buluyor. Siz de “Hem güvenilir olsun, hem de uygun fiyatlı olsun!” diyor ve kalıcı bir çözüm arıyorsanız bizimle iletişime geçip bölgesel yağlarınıza “Güle güle!” diyebilirsiniz!

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Tiftik Keçisini Kim Bitirdi? Hangi Ülke Keçicilik Yapmamızı İstemedi?
Ankara Tiftik Keçisini Kim Bitirdi? Hangi Ülke Keçicilik Yapmamızı İstemedi?
Diyanet İşleri Başkanına Kenevirden Yapılma Seccade Hediye Etti!
Diyanet İşleri Başkanına Kenevirden Yapılma Seccade Hediye Etti!