Paykwik İle Alışveriş

İnternet çağının neredeyse bütün alışkanlıklarımızı değiştirdiğini söylemek, aslında çok doğal bir tabir olarak ifadelerimizde yerini alıyor. Bu değişimlerin en başında, alışveriş alışkanlıklarımız yerini almış durumdadır

Paykwik İle Alışveriş
Paykwik İle Alışveriş Admin

İnternet artık her şeyi satın alabileceğimiz, sınırsız bir mecra olduğu için, bu konuda pek çok yenilik ve gelişme de görülmektedir. Öncelikle bunların başında internetten alışverişlerde kredi kartıyla ödeme yapmanın güvenilirliğini sorgulamak gelmektedir. İnsanlar kredi kartı bilgilerinin internet üzerinde kalmasını, görülmesini ve çalınma tehlikesiyle karşı karşıya kalmasını artık kabul etmeme durumuna gelmiş durumdadır. Bu nedenle sanal kartlara yönelmek daha güvenli bir yol halinde denilebilir. Bunun yanında bankaya borçlanmak istemeyenler için iyi bir alternatif yöntemdir. Bu sanal kartlardan en fazla bilinen ve yaygın kullanılan Paykwik karttır. 
Paykwik, online alışverişlerde, kabul gören her online alışveriş sitesinde geçerlidir. İnternet dolandırıcılığının hedefi olmak istemeyenler için, kişisel bilgilerin gizlenip, ekstra hiçbir bilgi paylaşmadan Paykwik ile alışveriş yapmak daha yaygın hale gelmiştir. Özellikle yurt dışı alışverişlerinde, yurt dışı online mağazalarında ülkemizden daha çok desteklenen bir sistemdir. Dijital ön ödemeli bir kart olduğu için, miktarı kadar kullanılabilen bir sisteme sahiptir. Bunun yanında yurtdışı ödemelerinizde de Paykwik ile para gönderme işlemleri çok daha güvenli ve kolay olmaktadır. Sadece kendi alışverişleriniz için değil, acil ihtiyacı olan çevrenizdeki birine hediye kart olarak göndermeniz, çevrenizdekileri de mutlu edecektir. En çok kullanıldığı alan oyun siteleri olmakla birlikte, çevrimiçi satın alımlarda oldukça yoğun kullanımı vardır. Euro endeksli olduğu için, o günün kurundan kart satın alırsınız. Bunun haricinde kart kodu satın aldığınız değeri her zaman korumaktadır. Euro dalgalanmaları ve kayıpları Paykwik kartınıza yansımamaktadır. 
Paykwik kartı Türkiye'den satın almak isteyenler, Paykwik Türkiye üzerinden araştırma yapıp, resmi sitesinden kart satın alabilme imkanına sahiptir. Pek çok sanal kart türü gibi, Paykwik kartta güvenlik açığından dolayı üretilmiştir. Gün geçtikçe de alt yapısı güçlenmekte ve daha da güvenilir hale gelmektedir. Kredi kartı gibi mükerrer çekim bu kartta söz konusu değildir. Bunun nedeni tek kullanımlık olmasıdır. Kartınızın miktarı bittikten sonra yeniden talep ederek, alışverişinize devam edebilirsiniz. Böylece güvenlik sistemi de bu yönüyle en üst düzeyde korunmuş olur. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Tiftik Keçisini Kim Bitirdi? Hangi Ülke Keçicilik Yapmamızı İstemedi?
Ankara Tiftik Keçisini Kim Bitirdi? Hangi Ülke Keçicilik Yapmamızı İstemedi?
Diyanet İşleri Başkanına Kenevirden Yapılma Seccade Hediye Etti!
Diyanet İşleri Başkanına Kenevirden Yapılma Seccade Hediye Etti!