UEFA’ya Corona Virüsü Resti

Getafe Başkanı AngelTorres, takımının Inter ile Milano kentinde oynanacak olan UEFA Avrupa Ligi maçının ertelenmesine dair bir talepte bulunduğu ifade edildi.

UEFA’ya Corona Virüsü Resti
UEFA’ya Corona Virüsü Resti Admin

Getafe Başkanı AngelTorres, takımının Inter ile Milano kentinde oynanacak olan UEFA Avrupa Ligi maçının ertelenmesine dair bir talepte bulunduğu ifade edildi. İspanyol ekibinin maçın ertelenmemesi durumunda maça çıkmayacaklarını söylemesi ipleri daha da geren bir açıklama oldu.

AngelTorres’in canlı bahis platformunda da yer alan açıklamada Inter maçı için kesinlikle Milano’ya gitmeyecekleri detayı fazlasıyla ilgi çekti. Turu kaybetmelerinin umurunda olmadığını belirten Torres, bu konuda dik duracaklarını ifade etti. Sağlık konusunda en ufak bir riske dahi giremeyeceklerini açıklayarak, turu oynama konusunda ne kadar heyecanlı olurlarsa olsunlar, bu hastalığın hayatın bir gerçeği ve onu kabul etmek durumunda olduklarını da ifade eden bir açıklamaya yer verdi.

UEFA yetkililerine seslenen AngelTorres, bu konu hakkında farklı bir çözüm arayışı içerisine girilmesi gerektiğini açıkladı. Getafe takımını Corona virüsünün kol gezdiği bir şehre götüremeyeceğine ve bu durumun istedikleri son şey olduğuna değindi.

AngelTorres açıklamalarına devam ederek Inter kulübünün de kendileriyle aynı fikirde olduğundan söz etti. Kendilerinin de UEFA’nın bir an önce devreye girerek en ideal kararı vermeleri gerektiğinden yana tavır koyacaklarını söyledi.

Wolves’ın Talebi Reddedilmişti

UEFA yöneticileri daha önceden Corona virüsü konusunda da bir karar almıştı. Olympiakos ile Wolves takımlarının Pire şehrinde oynayacakları maç için herhangi bir iptal ya da erteleme durumu söz konusu olmamıştı.

Wolverhampton tarafı, Olympiakos yöneticisi olan EvangelosMarinakis’inCorona testlerinin pozitif çıkması üzerine UEFA yöneticilerinden erteleme talebinde bulunsa da bu talep reddedilmişti. İlerleyen günlerde UEFA yöneticileri Wolves ile Inter arasında oynanacak olan maç hakkında ne tür bir karar vereceği ise merak konusu. Ancak çoğu kişi maçın belirtilen tarihte oynanacağı konusunda görüş bildiriyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Tiftik Keçisini Kim Bitirdi? Hangi Ülke Keçicilik Yapmamızı İstemedi?
Ankara Tiftik Keçisini Kim Bitirdi? Hangi Ülke Keçicilik Yapmamızı İstemedi?
Diyanet İşleri Başkanına Kenevirden Yapılma Seccade Hediye Etti!
Diyanet İşleri Başkanına Kenevirden Yapılma Seccade Hediye Etti!