Apple Mac Pro Türkiye Satış Fiyatı Hiç Bu Kadar Şaşırtmamıştı

Mac Pro modelinin Türkiye'de ki satış fiyatı 42.999 TL’den başlıyor ve donanımına göre 420 bin TL'ye kadar ulaşıyor.

Apple Mac Pro Türkiye Satış Fiyatı Hiç Bu Kadar Şaşırtmamıştı
Apple Mac Pro Türkiye Satış Fiyatı Hiç Bu Kadar Şaşırtmamıştı Admin

Teknoloji devi Apple’ın WWDC 2019 etkinliği kapsamında duyurduğu ve rendeye benzetilen profesyonel kullanıcılarına hitap eden Mac Pro modeli tüm dünyada satışa sunuldu. Profesyonel kullanıcılara hitap eden Mac Pro modelinin fiyatı 6 bin dolardan başlıyor. Kullanıcılar bu fiyat ile birlikte 8 çekirdekli Intel Xeon W işlemci, 32 GB RAM ve bir adet AMD Radeon Pro 580X ekran kartı ile 256 GB SSD ile birlikte geliyor. Modelin en üst sürümünde ise 28 çekirdekli Intel Xeon W işlemci, 12 x 128 GB DIMMs kombinasyonuyla birlikte tam 1.5 TB RAM ile iki MPX modülü ise dört adet AMD Radeon Pro Vega II ekran kartı ve 4 TB SSD depolama alanı ile satın alınabiliyor. Kullanıcılar sisteme ayrıca isterlerse video düzenleme sürecinde kullanıcılara önemli yardımları dokunacak Afterburner kartını da satın alınabiliyor. 

Mac Pro Türkiye Fiyatı

Amerika Birleşik Devletlerinde en üst seviye Mac Pro modelini Final Cut Pro X, Logic Pro X ve Magic Mouse 2 + Magic Trackpad 2 ile birlikte toplamda 53 bin dolar karşılığında tanın alınabiliyor. Ülkemizde ise Mac Pro modelinin fiyatı 42.999 TL’den başlıyor. Mac Pro modelinin en üst donanım seçeneklerine sahip sürümü ise 420 bin TL’den satın alınabiliyor. 

Apple’ Pro Display XDR ekranı da 5 bin dolar fiyat etiketiyle başlıyor. Nanı kaplamalı Pro Display XDR ekranı ise 6 bin dolar fiyat etiketine sahip. Modelin ayağı ise 1.000 dolar fiyat etiketine sahip. Pro Display XDR modelinin Türkiye fiyatı ise 35.999 TL’den başlıyorken nano kaplamalı sürümü 42.999 TL’den satın alınabiliyor. Modelin özel yapı ise 7.199 TL’den satın alınabiliyor. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara Tiftik Keçisini Kim Bitirdi? Hangi Ülke Keçicilik Yapmamızı İstemedi?
Ankara Tiftik Keçisini Kim Bitirdi? Hangi Ülke Keçicilik Yapmamızı İstemedi?
Diyanet İşleri Başkanına Kenevirden Yapılma Seccade Hediye Etti!
Diyanet İşleri Başkanına Kenevirden Yapılma Seccade Hediye Etti!